בחילות בהריון – האם ניתן למנוע אותן?

חלק אינטגרלי וטבעי בכל תהליך של היריון אלו הן בחילות בוקר בהיריון. אז לא כולן ממש סובלות מהבעיה הזו ויש בהחלט את בנות המזל אשר עליהן הבחילות מדלגות. עם זאת כמעט ואין מי שיכולה לומר שהיא כלל לא חשה בתופעות מהסוג הזה של הבחילות או ההקאות. אז השאלה היא האם אין דרכים להתגבר על ההקאות? אין מה לעשות עם הבחילות המציקות? נדמה כי בדור מתקדם ומתפתח כמו שאנחנו חיים בו היום כבר אין סיבה ממשית לסבול מבעיות כאלו. אז נכון שאנחנו מתקדמים ובדיוק לכן יש הרבה תרופות וגם המלצות איך להתגבר על הבחילות ואיך להתמודד עם התופעה. עם זאת אי אפשר להבטיח אף פעם מאה אחוזי הצלחה.

בחילות – בסוף זה עובר

בחילות בהריון – עד מתי? עם כל ההתפתחות הטכנולוגית בכל התחומים, עדיין לא נמצאו הפתרונות המלאים לבעיה הזו של בחילות היריון. אנחנו יודעים שיש כאלה הממליצים על זעפרן ויש מי שנותן את הדקלקטין. כל תרופה עשויה להקל אך לא תמיד זה אכן עובד.

נשים שסובלות מבחילות ברמה חמורה במיוחד לא תמיד תוכלנה למצוא מזור ומרפא בעזרת התרופות הללו. אז מה שצריך זה פשוט לקחת נשימה עמוקה ולחכות עד שהבעיה תחלוף. זה לא קל, זה לא נחמד, זה לא נעים וזה לא נוח אבל זה עבור בסופו של דבר. לאחר מספר שבועות, שזה אומר לאחר כ12 13 שבועות, הבחילות כבר ייעלמו והתחושה תושב להיות טובה הרבה יותר.

התינוק שמפצה על הכול

כדאי לזכור לאורך כל הדרך את הסוף המתוק. את התינוק שיגיע בסופו של דבר ויהפוך את כל הקושי שעברנו להיסטוריה. הקשיים נשכחים מהר מאוד ומה שנשאר זה תינוק מתוק מתוק ששווה בהחלט כל מאמץ.

כתוב/כתבי תגובה