כשאין אירועים אתם מרוויחים

כשאין אירועים אתם מרוויחים

משבר הקורנה אולי גרם לנזק כלכלי מאוד כבד בעיקר לכל מי שעוסק בתחום האירועים, יש את אלו שאומרים (וגם צודקים) שעיקר הנזק נגרם לבעלי עסקים אחרים, אבל כל אחד יכול להגיד מהצד שלו, שהנזק שלו הוא הגדול והקשה ביותר.

אבל רגע אחד לפני שאנחנו מתחילים להשוות נזקים (ולאחר מכן גם לאסוף את השברים של הנזקים האלו) יש כמה דברים שמשבר הקורנה שהתחיל אצלנו ב 3.2020 הביא איתו גם דברים שאם מסתכלים עליהם מהצד הפכו להיות הרבה יותר טובים.

מה אתם מרוויחים שאין אירועים

בזמן שאין אירועים בכלל, אתם יכולים להרוויח, כי בעלי העסקים בתחום האירועים הפכו להיות יותר יצירתיים, התפנה המון זמן למחשבות, אם בעבר בתקופה הזאת של תחילת הימים של הקיץ, ורגע אחד לפני חג הפסח, כל בעל עסק בתחום האירועים היה עובד על אוטומט מבלי לחשוב, עכשיו יש זמן לחשוב, איך לשפר, במה להשתפר ומה יכול להביא לכם את האירוע המיוחד ביותר.

מחיר משתלם

המצב הזה מביא הרבה בעלי עסקים בתחום האירועים להוריד מחיר, הרי הביקוש לא יחזור להיות כמו שהיה באותו הקצב, וכמו שכבר בטח אתם יודעים, היצע גבוה וביקוש נמוך מביאים ליריבת מחיר.

אם בעבר צלם חתונות היה גובה ממכם מחיר ממוצע של 10000 ₪ עבור צילום חתונה, אתם יכולים לקבל את אותו המחיר גם ב 40% הנחה. (כמובן שאין כאן הבטחה שזה מה שיקרה, אבל ממה שמסתמן צלמים רבים הראו נכונות לבוא לקראת הזוגות ובעלי האירועים, וגם אתם כבעלי אירועים יכולים להרוויח ולכבד את נותני השירות במחיר הוגן).

אטרקציות מגוונות וחדשות

אם חשבתם שרק יושבים ולא חושבים על הלהיט הבא שיכבוש את כל אולמות האירועים, תתפלאו, יש מי שחושב כמה צעדים קדימה ורוצה להביא לכם אטרקציות חדשות, קבלו את אטרקציית הקיץ החדשה לשנת 2020 והיא לא אחרת מאשר בלוקים מעץ לאירועים, אטרקציה שהיא בדיוק כמו מגנטים לאירועים רק עם שדרוג קל (לא כל כך קל אבל בהחלט מרשים) את התמונה האורחים שלכם יקבלו על בלוק עץ ולא כמו תמיד על מגנט.

זמינות מלאה של כולם

כמעט כולם פנויים, אם בעבר הייתם צריכים להתרוצץ וליצור קשר עם המון ספקים ונותני שירות, היום הדברים הרבה יותר נוחים ושונים.

כמעט כל נותן שירות שתצרו איתו קשר יוכל לתת לכם מענה ויהיה זמין עבורכם (כי היומן של כולם התפנה וגם אלו שרוצים לקבוע תאריך חדש לא יודעים מתי הם יעשו את זה).

כתוב/כתבי תגובה