גן אירועים או אולם אירועים – מה כדאי?

אולם האירועים הוא אופציה הרבה יותר יקרה, אבל הוא גם צדדי יותר. ישנם הרבה אירועים שונים שיכולים לקרות באולם אירועים, וניתן לחלק את החלל לחלקים קטנים יותר למטרות שונות. גן האירועים זול יותר, אך לא ניתן להשתמש בו לאותן מטרות כמו אולם האירועים.

גן אירועים יכול לשמש לאירועים לא גדולים מדי. הוא בדרך כלל קטן יותר מאולם אירועים ויש לו פחות שירותים באתר. זה מקל על התחזוקה מכיוון שיש פחות דברים לדאוג לגבי תחזוקה וניקיון.

מיקום וגודל האירוע

למעשה, הבחירה בין גן אירועים או אולם אירועים תלויה במיקום ובגודל. העיצוב של המקום הוא גם גורם.

אולם אירועים בדרך כלל גדול יותר מגן אירועים ויכול להכיל יותר אנשים מחלל קטן יותר כמו חצר או פטיו. הוא אידיאלי למסיבות בקנה מידה גדול, כנסים וסוגים אחרים של אירועים הנערכים בתוך הבית.

גני אירועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שניתן לעצב אותם כך שיתאימו לכל אירוע והאווירה בדרך כלל רגועה יותר. אולמות אירועים, לעומת זאת, משמשים בדרך כלל לאירועים והתכנסויות גדולות.

אירועים קטנים

גן אירועים הוא גן שהוסב לחלל אירועים כמו חתונה או מסיבה. הוא ממוקם בדרך כלל בחצר אחורית או בנכס פרטי. הרעיון של גן אירועים הוא ליצור תפאורה אינטימית עם צמחים ופרחים יפים שיקשטו את השטח. גני אירועים הם לרוב קטנים יותר מאולמות אירועים ולכן הם מתאימים יותר לאירועים קטנים כמו חתונות או מסיבות.

גני אירועים גמישים וניתנים להתאמה אישית יותר מאולמות אירועים. הם גם זולים יותר לתפעול, מה שהופך אותם לבחירה טובה לאירועים הדורשים שינויים רבים בתפאורה ובהגדרה.

לאולמות אירועים יש פריסה קבועה שמקלה על תכנון האירוע. הם גם מצוידים טוב יותר עם מקומות ישיבה ומתקנים אחרים.

מתלבטים? מחפשים מתחם אירועים שמשלב? מוזמנים להתרשם מ LARA אולם אירועים  >>>

כתוב/כתבי תגובה