ציוד לאירועים – לרכוש או להשכיר?

השכרת ציוד לאירועים

אנשים רבים מפיקים אירועים מכל מיני סוגים וזקוקים למגוון ציוד לאירועים דוגמת כלים, כסאות, שולחנות, מוצרי עיצוב, אביזרי טקסטיל, פתרונות חימום או קירור, מוצרי הצללה ועוד. אחת השאלות שעולות היא האם מומלץ לרכוש את המוצרים השונים או שעדיף להשכירם?

אירוע חד פעמי או מספר אירועים?

במידה ואתם מפיקים אירועים על בסיס קבוע ואין זה משנה אם אתם נוהגים לארח כמות גדולה של אנשים בימי הולדת וחגים אצלכם בבית או שאתם חברת הפקות מקצועית, כנראה שמבחינה כלכלית וגם לוגיסטית, ההחלטה הכי טובה שאתם יכולים לקחת היא לרכוש את הציוד לו אתם זקוקים או לפחות חלק ממנו. לעומת זאת, אם אתם מפיקים אירוע אחת לשנה, שנתיים או אפילו יותר מזה כנראה ששווה לכם להשכיר ציוד לאירועים באופן חד פעמי מחברה מקצועית המתמחה בתחום השכרת ציוד לאירועים.

אחסון

מומלץ לרכוש ציוד לאירועים, אך ורק אם יש לכם מקום ייעודי בו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם. מוצרים מעץ או מוצרים מבד, חייבים הגנה והם יכולים להיהרס אם הם לא מאוחסנים בתנאים אופטימליים.

כמויות

מה גודל האירוע אותו אתם מפיקים? יש הבדל מאוד משמעותי בין השכרת ציוד לאירוע גדול ורב משתתפים שכמות המוזמנים אליו נעה בין 300-700 אנשים לבין אירוע אינטימי של עד 100 מוזמנים. בדרך כלל, כשמדובר באירועים בסדר גודל גדול, מומלץ להשכיר את הציוד ופחות מומלץ לרכוש אותו גם בהיבט הלוגיסטי וגם בהיבט הפרקטי.

 

כעת, לפי סוג האירוע, הלוקיישן וכמות המוזמנים תוכלו לעשות רשימה מסודרת של כל הציוד לו אתם זקוקים לאירוע שלכם וכך לבחור את החברה המתאימה לצרכים שלכם ולתקציב העומד ברשותכם. יש חברות שבוחרות רק להשכיר את הציוד, יש כאלה שמוכרות אותו ויש גם לא מעט חברות שעושות את שני הדברים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגי ברזי מטבח
ברזים למטבח הם דוגמה מצוינת למוצר שניתן לייצר במספר דרכים שונות. אותו הדבר ניתן לומר על מכשירי מטבח...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
מה זה דיאטה קטוגנית והאם זה עובד?
האם כבר שמעתם אי פעם על דיאטה קטוגנית? האם אתם רוצים להיות בריאים ולהיפטר מעודפי משקל? מה זה דיאטה...
קרא עוד »
יול 05, 2021
מה הקשר בין מגנזיום לאוטיזם?
אתם בטח מכירים את המגנזיום ואת תפקידיו, אך במידה ולא הרשו לנו להסביר לכם בקצרה. המגנזיום הוא מינרל...
קרא עוד »
אוק 24, 2019