סדנת אפייה לעובדים – רעיון מצוין ליום גיבוש

העובדים הם המשאב החשוב ביותר עבור החברה. הם צריכים להיות מאומנים היטב, בעלי מוטיבציה ומאורגנים. על הארגון לספק להם אווירת עבודה ותנאים נוחים שיעזרו להם לבצע את המיטב. כדי למקסם את תפוקת ויעילות החברה, ישנם ארגונים שבונים צוותי עובדים שפועלים יחד להשגת מטרה משותפת עסקית, ולכן הם מבלים את רוב זמנם יחד בתהליכי העבודה. צוות עובדים הוא הליבה של כל חברה. זהו מרכיב חיוני שגורם לחברה לעבוד ולצמוח. לכן פיתוח צוות עובדים הוא דרך טובה ליצור חברה יעילה. כמו כן, חשוב מאוד שיהיה צוות טוב שיוכל לעבוד בהרמוניה וביעילות. 

כדי שזה יקרה, ההמלצה היא לארגן עבור צוותי העובדים, ובכלל לכל עובדי החברה, ימי כיף וגיבוש שישחררו אותם מעט מהלחצים היומיומיים בעבודה, יאפשרו להם להכיר אחד את השני טוב יותר מבחינה אישית וכך ליצור קשר חברתי-מקצועי טוב יותר שיתרום להצלחת ומינוף החברה. יש לא מעט אפשרויות לפעילויות גיבוש לעובדים, כשהאפשרות של השתתפות בסדנאות בישול ואפייה היא המבוקשת ביותר בכל הארגונים כיום.

מהי סדנת אפייה לעובדים?

מדובר על סדנה בה עובדי החברה לוקחים בה חלק ביחד, תוך שיתוף פעולה בין אחד לשני כדי ליצור מאפים ומנות מוצלחות וטעימות. סדנאות אפייה מתמקדות בכל הקשור לתהליכי אפייה בחום קבוע ואחיד, היכרות עם חומרי גלם שונים, הדרך למדידת כמויות מדויקות של מרכיבים וחומרי גלם וכן תהליכי ההכנה של מאפים מכל הסוגים.

כשעובדים לוקחים חלק בסדנה כזו, הדגש המרכזי בסדנה יושם על עבודה קבוצתית, יצירתיות, מנהיגות וכמובן גם חוויה וכיף וכן הנאה מאכילת עוגות, לחמים ומאפים טעימים שהעובדים הכינו במו ידיהם.

מה היתרונות של סדנה כזו מבחינה עסקית-מקצועית?

סדנת אפייה היא פעילות חווייתית, מלמדת ומהנה שיכולה להכניס הרבה מורל וגיבוש בין העובדים בחברה שלוקחים חלק בסדנה. כך הם יוצרים לעצמם חוויות משותפות, לומדים להכיר את הקולגות שלהם טוב יותר והאווירה החיובית בסדנה תמשיך להישמר גם בעבודה היומיומית של העובדים יחד במקום העבודה – תכונות שרק יתרמו למוטיבציה ולתפוקה המקצועית של כל העובדים. למידע נוסף סדנאות אפייה לייזה תובל

 

כתוב/כתבי תגובה