איך אפשר לבלות באילת בתקופת הקורונה?

איך אפשר לבלות באילת בתקופת הקורונה?

בילוי באילת הוא תמיד דבר חוויתי ומהנה. אפשר להתפנק באחד מבתי המלון הרבים בעיר המציעים אירוח ברמה גבוהה, לאכול באחת המסעדות הטובות בעיר המציעות חוויה קולינרית מיוחדת, ללכת לים שמציע אטרקציות משלו וכמובן לחגוג עם שופינג באחד ממרכזי הקניות. אך מה קורה בתקופת הקורונה המאופיינת בהגבלות והנחיות לריחוק שמתעדכנות מזמן לזמן? ובכן, אם אתם מבקרים באילת בתקופה הזו תצטרכו להיות יצירתיים, אבל חשוב לדעת שזה בהחלט אפשרי ושהנופש יכול להיות מהנה ומרענן גם במצב הזה. הנה כמה רעיונות לאטרקציות ובילויים בזמן הקורונה באילת.

בילוי בים

יש כמובן מגוון אטרקציות באילת, אבל אחת שמזוהה יותר מכולן עם העיר היא כמובן הבילוי בים. שווה לדעת שמדובר בהחלט בדרך להנות בעיר מבלי להפר את ההנחיות או להסתכן. קודם כל מדובר במקום פתוח ומאוורר, שנית החופים גדולים ורחבים וניתן לשמור על הריחוק ובנוסף בתוך המים אין צורך במסכות. ביקור בים הוא תמיד רעיון טוב כשאתם באילת ובתקופת הקורונה זו חוויה מצוינת.

טיולי ג'יפים במדבר

כאן מדובר באטרקציה שניתן לעשות בקבוצות קטנות וכך אין צורך למעשה להתקהל. ניתן להנות מטיול בזוגות או בתא המשפחתי ובכל מקרה מדובר במסגרת של משפחה גרעינית כך שאין הפרה של ההנחיות ואין סיכון. הפעילות בדרך כלל מובלת על ידי מדריך שיהיה בג'יפ נפרד רחוק מכם.

שופינג

בהתאם להנחיות תוכלו בהחלט לעשות שופינג באחד ממרכזי הקניות באילת כמו האייס מול וקניון מול היום. זכרו שכאשר המרכזים פתוחים יש לשמור על ריחוק ולהקפיד על עטיית מסיכות וכדאי להכין את עצמכם לתורים ארוכים, שכן לא ניתן להכניס יותר מכמות מסוימת של אנשים לכל חנות בהתאם לגודלה.

טייק אווי ממסעדות מובילות

אל תוותרו על חוויה קולינרית עם המסעדות המצוינות של אילת. למרות שאי אפשר לשבת בהן, הזמינו משלוח עד למלון ופנקו את עצמכם בארוחה טעימה באוויר הנעים של אילת או בחדר המלון. על הדרך תפרגנו לבעלי המסעדות בימים קשים ומאתגרים.

זכרו, אם תתכוננו היטב מראש, הקורונה ממש לא צריכה לפגוע בהנאה שלכם מהנופש באילת.

כתוב/כתבי תגובה