דונאטס שאתם חייבים לחנוכה!

דונאטס שאתם חייבים לחנוכה!

שומרי משקל היכנו! חג החנוכה מגיע ועמו הפיתוי לחטוף סופגנייה חמימה או דונאטס מפנק וצבעוני אשר הופכים את ימי החג למתוקים, מוארים ונעימים.

חג חנוכה הכולל הדלקת נרות, הענקת דמי חנוכה, סיבוב סביבונים, שירים, ברכות וגם, מה לעשות: סופגניות(יאם!). מכיל שלל דברי מתיקה, ביניהם גם דונאטס שכבשו את ליבנו בשל היותן סופגניות אמריקאיות, צבעוניות, נחטפות ומלאות ציפויים טעימים ומממכרים.

הדרך לקיים מסיבת חנוכה או ערב הדלקת נרות טעים במיוחד, הינה באמצעות הזמנת מגשי דונאטס מלאים צבעים, ריחות וטעמים או פשוט רכישת מספר סופגניות טעימות וקלאסיות במאפייה איכותית.

אבל מהם סוגי הדונאטס שאתם חייבים לטעום בחג הזה?

הנה כמה דוגמאות שאנחנו, כבר מזילים עליהן ריר:

  • דונאטס קלאסי – הכירו את הדונט הקלאסי והוא בעצם סופגנייה עם חור ללא מילוי פנימי, בזמן שעל הסופגנייה מורחים או מניחים 'גלייז' של שוקולד מריר, חלב, שוקולד לבן או אבקת סוכר. דונאטס הקלאסי הוא כזה שמספק טעם מושחת וקלאסי שאסור לוותר עליו!
  • דונאטס "מבחנות" – בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר גיוון ביצירת סופגניות לחג כמו גם באפיית דונאטס. דונאטס עם מזרקי שוקולד, כאלה שיש בהם מבחנות מלאות זיגוגים בטעמים שונים, כמו גם מלאי טעם וסוכריות: חייבים לקשט כל שולחן, תוך שהם הופכים את שולחן החג לכזה שיש בו צבעוניות נעימה ומגרה.
  • סופגניות – לצד הדונאטס שימו לב כי אתם מניחים כמות שווה של סופגניות קלאסיות לחג. סופגניות ריבת תות, ריבת חלב, ריבת דובדבנים ועוד, מאפשרות אווירת חג וטעמים קלאסיים ונוסטלגיים למי שלא מוותר על סופגנייה יהודית אמתית.
  • אצבעות צ'ורוס – תוספת נחמדה במיוחד לשולחן החג הוא קינוח בשם "צ'ורוס" שמתאים לקינוח ליד הקפה או התה המוגשים בחג החנוכה. כיום אפשר לבחור צ'ורוס בליווי ריבת חלב, קרם וניל, קרם שוקולד איכותי ושאר זיגוגים.

לצד המאכלים המתוקים חשוב להגיש כמה מגשי אירוח מלוחים, כמו כאלה עם לביבות, ירקות חתוכים, טורטיות וכל מה שצריך לארגון ערב חנוכה מושלם!

קראו גם:

הזמנת סנדוויצ'ים לכל מטרה

מגשי אירוח: בשרי, חלבי או טבעוני?

כתוב/כתבי תגובה