נדל"ן בישראל או בארה"ב? כך תבחנו את כדאיות ההשקעה

נדל"ן בישראל או בארה"ב? כך תבחנו את כדאיות ההשקעה

האם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן? באיזו מדינה כדאי להשקיע? האם קיימים הבדלים בין רכישת נדל"ן – איפה לקנות דירה בחו"ל או בישראל? כיצד תזכו בתשואות ורווחים גבוהים? נדל"ן בישראל או בארה"ב? כך תבחנו את כדאיות ההשקעה.

מה משפיע על ההחלטה שלכם?

עוד טרם רוכשים נדל"ן בישראל או בארה"ב, כדאי לבדוק את גובה התשואות, ככל שהתשואה היא גבוהה יותר, כך גם הנכס יהיה אטרקטיבי יותר. בד בבד, לא נרצה לקחת סיכונים מיותרים ולהפסיד כספים רבים.

סיכונים ורווחים

לרוב, הישראלים מעדיפים להשקיע בנדל"ן בארץ, מן הסתם הסיבה היא שהנכס יהיה קרוב אליהם כמה שיותר. השקעות בנדל"ן בישראל הן גם פופולאריות מכיוון שהריבית היא נמוכה וכך השוק החל לשגשג, במיוחד במהלך עשר השנים האחרונות. אם יש די ויותר הון, ניתן להשקיע בכמה נכסים בארץ, וגם בחו"ל. 

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

כעת נשאלת השאלה: האם להשקיע בנדל"ן בחו"ל, במיוחד השקעות נדל"ן בארה"ב, או רק להשקיע בארץ? בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים רוכשים נדל"ן בארה"ב, השוק בארה"ב הוא מן הסתם הרבה יותר גדול, ודירה היא נכס בסיסי, שתהיה לנו קורת גג מעל הראש.

מה מאפיין את שוק הנדל"ן בארה"ב?

בראש ובראשונה אין לשכוח כי המשטר במדינה הוא דמוקרטי, מכיוון שישנם הרוכשים נדל"ן במדינות בעלות אופי משטר שונה. אם תצטרכו לנהל משא ומתן, אין סיכוי לשבור את השיניים, כולנו למדנו אנגלית. בארה"ב שומרים על שקיפות מלאה, לא בטוח שזה קורה בארץ.

חברת השקעות

מומלץ לפנות אל חברת השקעות המכירה את שוק הנדל"ן היטב והיכן תשיגו תשואות מקסימליות. גורם היודע היכן בדיוק לרכוש נדל"ן בארה"ב. יש לציין כי הרבה ישראלים משקיעים בנדל"ן במקומות אחרים כמו רומניה, פולין, וגרמניה היא שחקן ראשי.

כתוב/כתבי תגובה