השתלת שיער dhi

השתלת שיער dhi

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים יותר ויותר על השתלת שיער – שיטה נפוצה למילוי שיער,  בעיקר בקרב גברים ונשים שסובלים מהתדלדלות שיער משמעותית באזור הקרקפת. 

בעבר, היו ניסיונות שונים להשתיל שיער על ראשם של גברים ונשים – מה שלא תמיד עלה יפה או נתן מענה ראוי. אך כיום, באמצעות שיטת dhi אפשר לבצע את ההליך באופן נכון ולאפשר שיער מלא, לאורך זמן רב. 

אבל מה זאת שיטת dhi?

שיטה זאת נועדה בראשית כל מנת לאבחן זקיקי שיער שנלקחים מאזורים פוריים בגוף, זאת לשם ההשתלה. מומחים שעוסקים בתחום בוחרים בשיטה שנועדה לאפשר שיער בעיקר באזור המפרצים. השיטה מתחילה עם דגימת שיער חלופי במעבדה ובעת התאמה של הזקיקים – השתלת השיער על הקרקפת לאורך זמן. התוצאות שיתקבלו בדרך כלל, הן שיער מלא יותר ומראה עמוס על הקרקפת, בעיקר באזור המפרצים או בכתר הראש. 

האם לשיטת dhi ישנן תועות לוואי?

כמו כול פרוצדורה כירורגית, מי שיבצע את ההשתלה עלול לסבול מתופעות לוואי, כמו לחץ בקרקפת, גרד או עקצוצים, בעוד שקליניקות מקצועיות ילוו את המטופל בכל שלבי ההחלמה, תוך הגנה על השערות באמצעות חומרים ומסכות מיוחדות. 

השתלת שיער בשיטת dhi ובשיטות אחרונות, יגררו כמובן תקופת החלמה כמו גם איסורים זמניים על קיום יחסי מין וחפיפה לטווח מסוים. בכול זאת, רבים בוחרים בשיטת dhi ובוחרים לבצע את השתלה בקליניקות מומחיות להשתלת שיער. 

לסיכום, לשיער דליל יש פתרון והוא איכותי מאי פעם! כיום אפשר למצוא קליניקות להשתלת שיער בטורקיה או בישראל, בהן מבצעים השתלה בשיטת dhi שיטה חדשנית למילוי הקרקפת.

למידע מקצועי מקיף באתר של ד"ר זריאן, מומחית בהשתלות שיער:

https://drzrian.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים קורס מוסיקה לגיל הרך? שלחו את הילדים ללימודי מוסיקה JMC בימאהה
כל אימא פולנייה יודעת לשלוח את הילד שלה לחוג פסנתר וכינור, ולא בכדי. המוסיקה משפרת את הריכוז, תורמת...
קרא עוד »
דצמ 20, 2018
חיסונים לגורים – באיזה גיל זה מומלץ?
מזל טוב! לא משנה אם קניתם אותו שדווקא אימצתם – יש לכם גור כלבים חדש. גידול של כלבלב הוא משימה שדורשת...
קרא עוד »
ינו 19, 2020
המשחקים המובילים לאקס בוקס בשנת 2022
קונסולת אקס בוקס וואן היא אחת המובילות בעולם מבחינת גיימרים ובשנת 2022 ייצאו לשוק משחקים חדשים....
קרא עוד »
מרץ 01, 2022