5 יעדים בהודו שאתם חייבים לראות

5 יעדים בהודו שאתם חייבים לראות

הודו היא תת יבשת שגודלה העצום נפרש על פני שטח כה רחב שאין כל דרך לכסות אותו בפחות בכמה שבועות. מצד שני לא לכל אחד יש את הפנאי לארוז ולצאת לטיול ממושך שכן בדרך כלל ישנן התחייבויות שונות כמו בית, משפחה, עבודה  ועוד דברים. אין זה אומר שיהיה עלינו לוותר על הביקור במדינה, אך כדאי להכיר את המקומות היותר מומלצים לביקור כך שתספיקו להגיע אליהם ולהתרשם מהם.

מבקרים בגואה ונהנים

גואה הוא חוף ששמו נקשר עם מסיבות טבע וסמים של אלפי צעירים מכל רחבי העולם. למעשה מדובר על חוף יפהפה שניתן ליהנות בו מחופשה שלווה, עצי קוקוס גבוהים, חופים לבנים וחלקים וגם שקיעות נפלאות בכל ערב. בקצה הדרומי תמצאו את החופים היותר יפים ומוצלחים כמו למשל את חוף פאלולם שמציע שפע של מסעדות ומקומות לינה נוחים. המסיבות מתרחשות בעיקר בחלקו הצפונה של האי

שווקים

סיור בשווקים הוא אחד הדברים המהנים ביותר שקיימים, שוק אנג'ונה הו שוק פשפשים שמתקיים בימי רביעי ומציע שלל סחורות מסוגים שונים. ניתן להשיג תכשיטים, עבודות יד, בגדים, תבלינים ועוד. כמובן שקיים מגוון גדול מאוד של פעילויות שאפשר לעשות, טרקים, ביקורים בארמונות והמון טבע פראי.

מדרום לגואה ניתן להגיע אל מדינה קרנטקה שגם היא מציעה חופים נהדרים ומקומות לרבוץ בהם. בנוסף ישנם במקום יערות עד, מקשים רבים וגן ארמונות מפוארים. אחת העירים הגדולות בהודו (בנגלור) נמצאת בקרנטקה. מדובר על עיר מערבית למדי שניתן לעצור בה להתרעננות, היא נקייה ומסודרת ומציעה מרכזי קניות ומסעדות יוקרה. מומלץ לבקר ברחוב מהטמה גנדי שמציע גנים בוטניים רבים.

עיירות נופש

מדיקרי היא עיירת נופש ממוקמת בין בנגלור למייסור. מדובר על אזור הררי, פורח וירוק והיא מהווה נקודת יציאה מצוינת לטרקים ארוכים. אפשר גם לערוך תצפיות על האזור ממרכז העיר. מדינת טאמיל נדו בדרום מזרח הינה מרכז התרבות הדראווידית ומציעה שפע של מקדשים עתיקים על רקע יערות והרים ירוקים. ביקור זה מהווה חוויה תרבותית וניתן גם לצפות בו במופעים של מוזיקה הודית קלאסית.

לעוד מידע בנושא, לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה