כסאות מעוצבים לפינת אוכל – איך מתאימים כסאות לשולחן קיים?

כסאות מעוצבים לפינת אוכל – איך מתאימים כסאות לשולחן קיים?

יש לכם שולחן בפינת האוכל, אבל הכיסאות חסרים. או שהם היו ונשברו אחד לאחד, עד שנוצר צורך להחליף אותם בחדשים. או שרכשתם רק שולחן, וכעת הגיע הזמן להשלים ציוד. בכל מקרה אתם רוצים להתאים את הכיסאות שתרכשו לשולחן הקיים. כדי שהתוצאה תהיה מושלמת. ממש לא אמורים לראות בפינת האוכל שהשולחן נקנה בחנות אחת, ואילו הכיסאות בחנות אחרת. אף אחד לא אמור להבחין שהשולחן כבר הספיק להתיישן ואילו הכיסאות חדשים. כאשר בוחרים נכון התוצאה יכולה להיות מושלמת ממש.

הסוד: התאמה מושלמת

חשוב לכם להיות דבקים במטרה שלכם. והיא להשיג התאמה מושלמת בין הכיסאות לבין השולחן הקיים, ולהצליח להשיג פינת אוכל מושלמת. המטרה הזו מסבירה שאתם צריכים לשים בראש סולם העדיפויות את התוצאה ואת ההתאמה, ולא את המראה של הכיסא בלבד. לכן אתם צריכים לעבוד בצורה מעט שונה מהרגיל. במקום לחפש את הכיסא המושלם, את הצבע היפה ביותר, את העיצוב המנצח, אתם צריכים לקחת אתכם תמונה של השולחן – ולפיה לנהל את הבחירה שלכם. זה כולל התייחסות לכמה מרכיבים:

  • סגנון עיצוב – יש סגנונות עיצוב רבים. בעת שבוחרים כסאות מעוצבים לפינת אוכל חשוב לזכור כי ההתאמה לשולחן חשובה מכל. ולכן נגדיר אילו כיסאות עשויים להתאים לפינת האוכל שלנו, ואיך הם משתלבים עם השולחן הקיים.
  • הצבע – הצבע של כסאות מעוצבים לפינת אוכל חייבים להתאים לשולחן הקיים. נכון להתייחס לצבע של השולחן הקיים לפי השם שלו. במידה ואינכם יודעים מה שם הצבע, עליכם ללכת בצורה נאמנה מאוד לפי תמונה.
  • גודל וגובה – חשוב לזכור כי גובה הכיסא ביחס לגובה של השולחן יוצרים את התנוחה ואת הנוחות. צריך להתחשב בנתון הזה כי יש הבדלי גובה בין שולחנות שונים.

בואו להתחדש עם מגוון רהיטים לבית!

כתוב/כתבי תגובה