לשון רע בפייסבוק – המדריך המלא

לשון רע בפייסבוק – המדריך המלא

פייסבוק – פלטפורמה של הזדמנויות, של קשרים ודיבורים. לא פלא שיש לא מעט מצבים שאנשים מתמודדים גם עם מקרים לא נעימים ואולי גם חמורים. לדוגמה, לשון הרע בפייסבוק. מדובר על מצב בו אדם שומע, קורא או מגלה שיש מישהו שהפיץ עליו דברי גנאי. זה יכול להיות דברי לשון הרע על אדם או לשון הרע על נותן שירות או בית עסק. כל מצב כזה שמכפיש את השם הטוב של מישהו יכול להיות מוגדר כלשון הרע. 

חוק לשון הרע, מהו?

חוק לשון הרע הינו חוק שנחקק למען יוכל כל אחד לשמור על שמו הטוב ולמנוע מצבים בהם הוא שומע כי מישהו הפיץ עליו דברי גנות, וידיו כבולות. כמו כן נועד החוק להרתיע אנשים מלכתוב ללא מחשבה או מתוך מחשבה רעה דברים שליליים על אחרים. במידה ואכן התרחש מקרה כזה בו נכתבו עליכם דברי גנות או לשון הרע בפייסבוק אתם צריכים לדעת כי אמנם שמכם הטוב נפגע כעת. אך אינכם צריכים להרים ידיים ולהשלים עם הדבר. כי אתם צריכים לפעול בהתאם לחוק על מנת לטהר את השם שלכם.

עורך דין שישמור על השם הטוב שלכם

ככל שאתם מתמודדים עם מצב כזה בו אתם צריכים לפעול על מנת להסיר דברי גנות שנכתבו עליכם, ולתבוע גורמים שהפיצו עליכם דברים שליליים ולשון הרע – עורך דין מקצועי בתחום תביעת לשון הרע בפייסבוק הוא האדם שאתם צריכים את השירות שלו. לשם מה? הוא יודע כיצד אתם יכולים להתנהל על מנת לשמור על השם הטוב שלכם ואיך תוכלו לפעול כדי להעמיד את מי שפגע בשם שלכם על המקום שלו. זכרו – עורך דין מקצועי ומנוסה יכול להועיל לכם רבות.

כתוב/כתבי תגובה