הסכנות שלא מספרים לכן על איפור קבוע

איפור קבוע הינו טיפול אסתטי מבוקש ביותר, כך ניתן לחסוך כל בוקר זמן יקר מן הסיבה הפשוטה שאין צורך להתאפר. האיפור גם משדרג לא פעם את מראה הפנים, אולם קיימות גם סכנות שלא מספרים לכן על הטיפולים הללו.

האם קיימות סכנות?

בהחלט כן, איפור קבוע עלול להיות מסוכן, שכן הוא יכול לגרום לאלרגיות, זיהומים ועוד תופעות לא נעימות. בסופו של דבר כל מה שרוצה אישה זה לשדרג את מראה הפנים שלה, מה שהטבע לא עשה, הצבע יכול לעשות. יש גם נשים שחלו במחלות מסוימות, לכן הן נדרשות לאיפור מסוג זה. 

מהן הסכנות הקיימות?

הסכנה העיקרית היא לפנות לקליניקה בה עובדים אנשים ללא ניסיון וידע מספק בתחום, ומכיוון שהאיפור הוא לכל החיים, נוצרת בעיה לא קטנה. ישנם מטפלים שכלל אינם שמים לב לסטריליות של הטיפול, לעיתים עושים שימוש בחומרים המוגדרים כרעילים, וגם לא מבררים את הרקע הבריאותי של המטופלת שכן לא לכל אחת מתאים איפור לכל החיים. במקרים הללו נוצרים נזקים שלא ניתן לטפל בהם ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה. לקריאה אודות איפור קבוע בשיטת השערה

מה אומרים הרופאים?

רופאים רבים כלל לא ימליצו על איפור קבוע, מכיוון שאם המטופלת החליטה להסירו באמצעות לייזר, לא תמיד יתקבלו התוצאות הרצויות, ובנוסף מדובר בפנים שלכן, זהו אחד האזורים היותר רגישים בגוף, הן חשופות ומראה לא אסתטי אף עלול לגרום לדיכאונות וחוסר רצון לצאת מהבית.

האם האיפור מדויק?

גם כאן מדובר בסוג של בעיה, גם אם תגיעו לגורם מטפל הכי מקצועי שיש, לעיתים האיפור יצא לא מדויק, זהו איננו דבר נדיר. לבסוף, שיטת איפור זו עלולה לגרום לנשים להיראות מבוגרות יותר, האיפור נראה מלאכותי, ההיפך מהמטרה הראשונית – שיראה כמה שיותר טבעי. מידע נוסף באתר https://shirlavy.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי חשמל- האם בטוח לקנות אונליין?
על השאלה הזו ניתן לענות בכמה צורות. אך אם אתם מחפשים אביזרי חשמל באינטרנט, אתם חייבים לדעת איך לחפש...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
הרשמה לפסיכומטרי 2022
מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן שנועד לבחון את היכולות הלימודיות שלכם והציון שלו יהיה המפתח שלכם לדלתות...
קרא עוד »
מאי 19, 2021
הדברת טרמיטים – עושים את זה עם חומרי הדברה יעילים
יש לכם טרמיטים בבית שהייתם רוצים להיפטר מהם? כדי שזה יוכל לקרות ללא יותר מידי קושי, יהיה כדאי לכם...
קרא עוד »
מאי 20, 2022