הסכנות שלא מספרים לכן על איפור קבוע

איפור קבוע הינו טיפול אסתטי מבוקש ביותר, כך ניתן לחסוך כל בוקר זמן יקר מן הסיבה הפשוטה שאין צורך להתאפר. האיפור גם משדרג לא פעם את מראה הפנים, אולם קיימות גם סכנות שלא מספרים לכן על הטיפולים הללו.

האם קיימות סכנות?

בהחלט כן, איפור קבוע עלול להיות מסוכן, שכן הוא יכול לגרום לאלרגיות, זיהומים ועוד תופעות לא נעימות. בסופו של דבר כל מה שרוצה אישה זה לשדרג את מראה הפנים שלה, מה שהטבע לא עשה, הצבע יכול לעשות. יש גם נשים שחלו במחלות מסוימות, לכן הן נדרשות לאיפור מסוג זה. 

מהן הסכנות הקיימות?

הסכנה העיקרית היא לפנות לקליניקה בה עובדים אנשים ללא ניסיון וידע מספק בתחום, ומכיוון שהאיפור הוא לכל החיים, נוצרת בעיה לא קטנה. ישנם מטפלים שכלל אינם שמים לב לסטריליות של הטיפול, לעיתים עושים שימוש בחומרים המוגדרים כרעילים, וגם לא מבררים את הרקע הבריאותי של המטופלת שכן לא לכל אחת מתאים איפור לכל החיים. במקרים הללו נוצרים נזקים שלא ניתן לטפל בהם ואי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה. לקריאה אודות איפור קבוע בשיטת השערה

מה אומרים הרופאים?

רופאים רבים כלל לא ימליצו על איפור קבוע, מכיוון שאם המטופלת החליטה להסירו באמצעות לייזר, לא תמיד יתקבלו התוצאות הרצויות, ובנוסף מדובר בפנים שלכן, זהו אחד האזורים היותר רגישים בגוף, הן חשופות ומראה לא אסתטי אף עלול לגרום לדיכאונות וחוסר רצון לצאת מהבית.

האם האיפור מדויק?

גם כאן מדובר בסוג של בעיה, גם אם תגיעו לגורם מטפל הכי מקצועי שיש, לעיתים האיפור יצא לא מדויק, זהו איננו דבר נדיר. לבסוף, שיטת איפור זו עלולה לגרום לנשים להיראות מבוגרות יותר, האיפור נראה מלאכותי, ההיפך מהמטרה הראשונית – שיראה כמה שיותר טבעי. מידע נוסף באתר https://shirlavy.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שייק הרבלייף – יורדים במשקל בקלות
לא מצליחים לרדת במשקל על אף ניסיונות מרובים, וכעת אתם לא יודעים באיזה נתיב ללכת כדי לפלס לעצמכם את...
קרא עוד »
נוב 23, 2021
איפה מומלץ לקנות נעלי כלה
בעידן של ימנו, אפשר למצוא הרבה פעמים פריטים שונים לרכישה, במקומות שלא בהכרח היינו מדמיינים ששם אפשר...
קרא עוד »
יול 06, 2020
הטרנדים שמשגעים את עולם האופנה
עולם האופנה הינו עולם דינאמי, זהו עולם שרק הולך ומשתנה ככל שהשנים חולפות, האופנות משתנות וטרנדים...
קרא עוד »
ינו 25, 2019