תרבות בישראל

תרבות בישראל

התרבות הישראלית היא תרבות ענפה מאוד. הישראלים הם עם חכם ונבון, עם שלא אוהב את הרדידות ורוצים ליהנות מעומק, מתרבות ומחשיבה עמוקה. טוב, אולי לא ממש כולם. במיוחד לאור ההתפתחות המטאורית בכל מה שקשור לתחום של התפתחות המדיה, אשר הוביל לכך שרבים הם בני הנוער בעיקר אך לא רק הם, שלא ממש מתעניינים במה שיש לעולם התרבות להציע. הם נהנים לבלות את זמנם מול המסך בלי להתעמק מעט יותק בדברים שהם קצת יותר תרבותיים או עמוקים.

 

התרבות הכי מבורכת

בכל העולם יש תרבות מפותחת. אין מדינה שמוכנה להודות בכך שהיא חיה ללא קצת תרבות. אך יש הבדל תהומי בין התרבות של שאר המדינות בעולם לבין התרבות הישראלית ובעיקר עולם התוכן התרבותי של ישראל.

כי היהודים יש להם את התבונה שאין לעמים האחרים אשר אין להם את ההשתוקקות ללמוד ולדעת דברים נוספים מעבר למה שהם חייבים על מנת לשרוד היטב את העולם. על כן, אם נדבר על כלל אומות העולם מסתבר שהם לא ממש נהנים מהרחבת האופקים, זאת בגלל שהם שקעו ואפשר לומר אפילו טבעו בכל מה שהטכנולוגיה מציעה להם והם כבר הרבה פחחות צורכים את התרבות הישראלית.

 

קצת תרבות בישראל 

גם עבור אנשם רוצים לצרוך תרבות והם רוצים ליהנות מתרבות ברמה גבוהה, עדיין אין את המעה הנדרש ולא מבחנת התרבות הקיימת אלא מבחינת ריכוז המידע ושיווק נכון שלהם.

יותר מיד אנשים מוצאים את עצמם רוצים לברר פרטים על מופעי תרבות שונים ועל אפשרויות לצרוך תרבות ברמה שהם רוצים, אך הם לא באמת מצליחים לאתר מידע כזה. זאת בגלל שאין מקום המרכז הכול. זה בדיוק מה שאנחנו עושים כאן! תרבות בישראל זה כאן.

כתוב/כתבי תגובה