כמה עולה סיור קולינרי בשווקים במרכז?

כמה עולה סיור קולינרי בשווקים במרכז?

אם אתם רוצים לצאת מהשגרה ולצאת אל יום כיפי ומושלם – חשוב שתדעו כי תכנון סיור קולינארי באחד משווקי ישראל – יספק לכם יום גיבוש כיפי ויוצא דופן שמתאים לקבוצות גדולות וקטנות, כמו גם לזוגות ומשפחות, ואפילו למבקרים יחידים ובעצם לכל מי שרוצה להנות מסיור קולינארי תוסס ומעניין. 

מה זה סיור קולינארי וכמה זה עולה? 

סיור קולינארי הפך לבילוי מועדף על ידי רבים, החל מזוגות שרוצים לבלות יום כיף בשיטוט בין דוכני אוכל מסעדות בתי קפה ושאר דוכנים שמאפשרים חוויה קולינארית מושלמת עד לקבוצות עובדים, עבור ימי כיף משפחתיים כמו גם שהסיורים מתאימים למסיבות מסוגים שונים. סיור אוכל שנעשה בהדרכה של מדריך שמפגיש את הקבוצה לבין הבסטות, הטעמים הניחוחות והסיפורים של המקום, יחשוף בפניכם עולם ומלואו שקשור באוכל טוב, מטעמים, היסטוריה ושאר חוויות כיפיות שניתן להשיג בסיור קולינארי מומלץ ומושלם. 

וכמה זה עולה לנו? 

עלות סיור קולינארי משתנה מחברה לחברה או ממדריך למדריך, בזמן שהחוויה אינה אמורה להיות יקרה מידי. סיור כזה עומד על מחיר ממוצע של בין 100 עד 200 שקלים למשתתף ויספק חוויה כיפית במיוחד וטעימות משובחות של מגוון מאכלים, מנות ביס, יינות וניחוחות. לכן רבים בוחרים סיור קולינארי בשווקים כמו שוק הכרמל, כרם התימנים, שוק לווינסקי, שוק בני ברק וכולי. בשל המחיר שאינו יקר, רבים בוחרים להזמין חוויה כזאת עבור קבוצות, עובדים, זוגות משפחות ושאר אנשים שרוצים להרגיש את כל היופי שמצוי בשווקים של ישראל.
בקישור זה תוכלו לקרוא על סיור אוכל מרתק בבני ברק!

אז זה הזמן להזמין סיור אוכל מרתק מלא חוויות צבעים וסיפורים אותו יספקו חברות סיורים או מדריך מנוסה שמציע חוויה בלתי נשכחת בין השווקים. 

 

כתוב/כתבי תגובה