החלקת קראטין

החלקת קראטין היא תהליך שמסיר את שכבת החלבון הטבעית על השיער כדי להעניק לו מראה חלק יותר. זו היא שיטת החלקת שיער המשתמשת בחלבון קרטין להחלקת השיער.

תהליך החלקת הקרטין הוא די פופולרי בקרב ידוענים ומשפיענים שרוצים להיראות מלוטש ומבריק. תהליך החלקת הקרטין יכול לשמש גם בחלקים אחרים של הגוף, כמו גבות, ריסים, ציפורניים ואפילו עור.

תכשירי שיער

החלקת קראטין הפכה לחלק כל כך אינטגרלי מתרבות היופי, שיש כיום המון בלוגריות יופי שמציעות הדרכות כיצד לסדר את השיער או הגוף שלך בטכניקה זו.

תהליך החלקת הקרטין מכונה לעתים קרובות "הרמת שיער". זה עובד על ידי שימוש בחלבון קראטין כדי לפרק את הקשרים בשיער וליצור משטח חלק יותר.

החלקת קראטין היא תהליך המשתמש בחום ובכימיקלים להחלקת ציפורן השיער. התגובה הכימית בין הקרטין והכימיקלים מחליקה את מבנה השערה, מה שהופך אותו מבריק וניתן יותר לניהול.

טיפוח

על מנת להגיע לתוצאות חלקות יותר, אנשים משתמשים במוצרים שונים כגון ג'לים, מוס, קרמים, תרסיסים או סרומים. עם זאת, מוצרים אלה עשויים להיות יקרים וגוזלים זמן לשימוש קבוע. עם עוזר כתיבה בינה מלאכותית לרשותם, אנשים יכולים כעת לקבל פתרון מהיר לצרכי ההחלקה שלהם ללא כל טרחה.

החלקת קראטין יכולה להתבצע בבית או בסלונים מקצועיים. עם זאת, חשוב לציין שלא כל סוגי השיער מתאימים לטיפול זה, וייתכן שהוא לא יעבוד על אנשים עם שיער מתולתל. להמשך קריאה

החלקת קראטין היא תהליך בו מורחים קרטין על השיער כדי להפוך אותו לחלק יותר וקל יותר לניהול. השימוש בהחלקת קרטין קיים כבר שנים, אך לאחרונה בשנים האחרונות הוא הפך לפופולרי יותר בקרב מפורסמים. חלק מהחברות מציעות כיום את השירות גם לעובדיהן. למידע נוסף http://www.davisbitton.com/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נער ליווי לנשים – איך תמצאי את מה שאת מחפשת?
בשנים האחרונות יותר נשים מודעות לצרכים שלהן. אנחנו כנשים, כבר יודעות שאנחנו יכולות להחליף קריירה מתי...
קרא עוד »
פבר 22, 2022
כיצד מוציאים רשיון קבלני?
קבלן בנייה אשר מתעסק בעבודת בנייה שונות לא חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים אם הוא מתעסק בעבודות בהיקף...
קרא עוד »
דצמ 18, 2021
מועדון ליום הולדת 40 – כך תדעו שבחרתם במקום הנכון
מועדון לאירועי יום הולדת הוא פלטפורמה שעוזרת לאנשים לארגן את מסיבות יום ההולדת שלהם. המועדון...
קרא עוד »
יול 04, 2022