קופונים לארוחות בוקר – האם העובדים שלך אוהבים את זה או שעדיף שובר אחר

קופונים לארוחות בוקר – האם העובדים שלך אוהבים את זה או שעדיף שובר אחר

זה לא סוד שכאשר עובד מרגיש מוערך במקום העבודה שלו על ידי הבוס או על ידי מי שבדרגה מעליו, תפוקת העבודה שלו היא גדולה יותר ואף איכותית יותר. מסיבה זו בוחרים מעסיקים רבים לפנק את העובדים שלהם מידי פעם ולצ'פר אותם בכל מיני הפתעות ופינוקים אשר מצד אחד, מבטאים הערכה אליהם ומצד שני מדגיש לעובדים עד כמה הבוס מרוצה מהעבודה שלהם. אבל מה, מעסיקים רבים אינם יודעים כיצד לפנק את העובדים ובאילו צ'ופרים לבחור עבורם.

איך מפנקים את העובדים כמו שצריך?

אחת הדרכים לפנק עובדים היא על ידי הענקת שוברים לרכישת פינוקים שונים. ישנם בתי עסק רבים שמוכרים שוברי מתנה בהוזלה מסוימת, כאשר למעשה המטרה העיקרית שלהם היא להבטיח לעצמם לקוחות… מה שכן, גם אלה שמקבלים את אותם שוברים, נהנים מהם מאוד ושמחים להתפנק ללא מחשבה על התשלום שבסוף. על כן, בוחרים מעסיקים רבים באופציה של רכישת שוברים עבור העובדים שלהם והענקתם בהזדמנויות שונות שהם מרגישים שצריך לצ'פר את העובדים.

קופונים לארוחת בוקר – כדי שהעובדים ייהנו מאוכל טוב

ישנם שוברי מתנה רבים שניתן לרכוש ולהעניק לעובדים שמגיע להם פינוק. ניתן לבחור בשוברים לאתרי בילוי שונים, לאטרקציות שונות, לרשתות ביגוד או אבזור הבית וכן קיימים שוברים למסעדות שף, לבתי קפה וכדומה. הבחירה דווקא בקופונים לארוחות בוקר עבור העובדים הינה בחירה די מושכלת בהתחשב בעובדה שכל אדם אוכל ארוחת בוקר בכל יום. ואם כך, למה לא לבחור באופציה של הטבה לארוחת בוקר שתוביל גם לפתיחה מוצלחת של יום עבודה וגם לאנרגיה מרובה אצל העובדים שמימשו את ההטבה באותו בוקר?

כתוב/כתבי תגובה