טיפול זוגי לאחר בגידה – האם עוד אפשר להציל את הקשר?

כל אדם זקוק לאהבה במינון כזה או אחר וכל אחד רוצה שיהיה לפחות מישהו אחד שיאהב ויתמוך בו. יתרה מכך יש אנשים שפשוט חייבים לתת ולהעניק לאהוביהם כדי להתקיים. זוגיות ואהבה יכולים להיות הדברים הכי נפלאים בעולם אך בקלות יכולים להיות גם הדברים הכי כואבים בחיים האלה וזאת בהתאם לסיטואציות שונות שצריך להתמודד עמן. במקרה של בגידה קשר זוגי עשוי להסתיים במהירות או לספק נורית אזהרה כואבת לגבי המשך הקשר (תלוי בסוג הבגידה וכו'). טיפול זוגי לאחר בגידה יכול לסייע במידה מסוימת אולם זה תלוי בקרע שנוצר בין הצדדים.

קשר זוגי מבוסס קודם כל על אמון:

חשוב להבין כי קשר זוגי מבוסס קודם כל על אמון. בין אם אתם קנאים יותר או פחות אתם צריכים לאפשר מעט מרחב לבני/בנות הזוג שלכם ולא לקשור אותם באזיקים לגבי עם מי הם מדברים וכו'. צריך לסמוך עליהם שהם נאמנים לכם ולא יעשו שום דבר שעשוי לפגוע בכם. ברגע שאחד מבני הזוג בוגד בצד השני האמון הזה נפגע וספק אם יחזור במלואו. 

האם מקרה של בגידה יכול לחסל את הזוגיות?

התשובה היא בהחלט כן. זה תלוי בסוג הבגידה. יש שייחסו לנשיקה וסקס את אותה רמת בגידה וזה בסדר גמור אולם אחרים יקלו יותר ראש בנושא נשיקה ויבינו שמדובר בנורית אזהרה לקשר שכדאי לטפל בה עכשיו. במקרה כזה טיפול זוגי לאחר בגידה הינו חשוב מאוד.

האם עוד אפשר להציל את הקשר?

לעתים כן ניתן להציל את הקשר בעזרת טיפול נכון וניסיון לשקם את האמון שנפגע או האהבה שקצת כבתה. כאשר מעורבים ילדים בסיפור לרוב בני הזוג ינסו לגשר את הפערים לטובת הילדים ולא לפרק את החבילה.

למידע על טיפול זוגי לאחר בגידה אתם מוזמנים לפנות לדני קור – מטפל זוגי

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים מיכלי דולב משומשים למכירה?
מיכלי אחסון משמשים במגוון רחב של תעשיות כולל נפט, גז, כימיקלים ומים. מיכלי אחסון משמשים למטרות רבות...
קרא עוד »
ינו 23, 2023
מה כל כך מיוחד ביוקילילי
הילד שלכם חולם לנגן על גיטרה "כמו של גדולים", אבל הידיים הקטנות שלא לא מצליחות לאחוז גיטרה קלאסית...
קרא עוד »
ינו 10, 2022
דרושים עובדים להדרכות, איזה ניסיון צריך להיות?
כאשר אתם מעיינים בלוחות הדרושים, אתם מגלים רשימה של הצעות עבודה אשר לא תמיד אתם באמת יודעים האם מדובר...
קרא עוד »
מאי 12, 2019