צביעת צבע על עובש זה לא הפתרון…

צביעת צבע על עובש זה לא הפתרון…

במקרים של עובש, הנוצר לאחר רטיבות או הצפה של הבית, לא תמיד הפתרון המיידי הוא מריחת צבע עליו אלא רצוי לבדוק על טיפול יסודי יותר, כדי שמצב של עובש לא ישנה ויחזור לעוד סיבוב. וכן, גם לאחר צביעה, העובש עדיין לא נעלם

צביעת צבע על עובש זה לא הפתרון

אחרי ירידת הגשמים, ישנם מקרים שבהם ההצפה שהיית בבית דעכה, הרצפה התייבשה, המים כלו ומה שנשאר לנגד עיניכם הוא העובש הנורא שהתלבש לו ברצפה ולעיתים אף ברהיטים.

הטיפול האוטומטי במצב זה הוא כמובן לצבוע את האזור הנגוע בעובש אך כדאי מאוד לדעת שצביעה על עובש, לעיתים לא רק שאינה מעלימה את העובש אלה מקבעת אותו של לעוד שנים רבות, ועל כך, כדאי תת את הדעת ולבדוק על פעולות שיהיה עליכם לבצע, עוד בנושא באתר https://mor-nezakim.co.il.

בעת הצפה, התקשרו לעזרה

ברגע שבדקת שבני משפחתך עומדים על הרגליים ולא ניזוקו בעקבות ההצפה, התקשר ישר לעזרה. אם מישהו זקוק לטיפול רפואי, התקשר למספר 1221 לעזרה מהירה. לא משנה מה קורה עם הבית המוצף, הנזק כבר נגרם והמיקוד שלך פשוט חייב להיות בך ולרווחת יקיריך.

רק לאחר שההצפה דעכה, וראיתם שמבחינה גופנים ובריאותית כל בני הבית בסדר, יהיה עליכם להתחיל לטפל בבית מבחינת ביטוחים ופיצויים וכל מה שנלווה לכך.

איך למנוע נזקי עובש

מלבד אובדן מיידי של הרכוש האישי בנזקי מים, יש לקחת בחשבון נזקים משניים. עובש הוא בעיה עצומה, הבא אחרי שיטפון.

עובש רעיל או עובש שחור, עלולים להשפיע לטווח הארוך על בריאותכם, הקליקו למידע נוסף. כדי להימנע מבעיות עובש, עליכם לעשות שני דברים: שמור על אזורים שהוצפו יבשים ככל האפשר ולטפל באזורים פוטנציאליים לבעיות בחומר ניקוי חזק, כמו אקונומיקה וכדומה

בארץ השיטפונות וההצפות פחות מצויים אך האמריקנים למשל, מתמודדים עם סוג אחר של שיטפונות מתוך בתיהם. הסיבה הנפוצה ביותר לנזקי מים נובעת ממערכות אינסטלציה כושלות כגון חומרים שנשחקים, מה שמוביל לדליפות או להתפרצויות צינור ולא כמו שאנו חושבים שרוב ההצפות באות מגשמים ונזקי מזג האוויר.

כתוב/כתבי תגובה