איך מנקים ניקוי עובש במקלחת?

איך מנקים ניקוי עובש במקלחת?

עובש במקלחת קורה על פי רוב במקלחות ישנות. כיום, רוב המקלחות מצופות מהרצפה עד התקרה בשיש או קרמיקה שעשויה למנוע בדיוק בעיות כאלו. עדיין, יכול להיות שהמקלחת שלכם חדשה והעובש צץ בתקרה של המקלחת.

אז ממה העובש הזה נוצר? איך מתקנים את זה? העובש של המקלחות הוא כמו כל עובש רגיל, אלא שמקלחת מועדת יותר למקרי יובש. למה? משום שבמקלחת, כידוע, מתקלחים וכאשר יש מים בטמפרטורה חמה זה מייצר אדים שמשפיעים לטווח ארוך על הקיר.

אמנם אם השימוש שלכם במקלחת מועט, אתם לא אמורים לסבול מהתופעה, אולם אם יש לכם גם ג'קוזי זה בהחלט יכול לקרות בגלל זה.

אז איך מנקים עובש במקלחת? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך מנקים עובש במקלחת?

ניקוי של עובש במקלחת דורש מכם להיות קצת אמיצים ולהודות בכך שאם אתם רוצים באמת לא לראות את העובש שוב, יש צורך בטיפול יסודי יותר.

על מה אנחנו מדברים? אנשים רבים, כאשר הם רואים עובש במקלחת הם לוקחים אחת מתרופות הסבתא הידועות שעוזרות לפרקי זמן קצרים וכך הם חושבים שהם נפטרו מהעובש. אולם זו טעות. עובש אינו עובר מהר ובשיטות כאלו זו רק קוסמטיקה. לאחר מספר שבועות או מקסימום חודשים, העובש יחזור ויחריף.

אז מה כן אפשר לעשות? בתור עזרה ראשונה אתם יכולים לשים אקונומיקה עם גלילי טישו מעל ולחכות כמה שעות. האקונומיקה מנקה את הכתם ומחזירה את הקיר למצבו הטבעי. אולם כל זה, כפי שאמרנו, לא מונע מהעובש להתפשט באמבטיה שוב ושוב.

לכן, עליכם להביא בעל מקצוע שיאתר האם יש נזילה? האם יש רק לחות במקלחת שגורמת לעובש? כל הפרמטרים הללו יעזרו לו לקבוע את הטיפול המתאים בשבילכם עם אתר הקץ לעובש.

כתוב/כתבי תגובה