יתרונות וחסרונות באוכל בשימורים לחתולים

אוכל לחתולים

כל מי שיש להם חתולים בבית, נתקבלו בהתלבטות ביחס לסוג האוכל שירכשו עבורם. יש אוכל יבש ויש אוכל רטוב, שנקרא שימורים לחתולים, ונשאלת השאלה איזה מהם עדיף. יש הבדלים בין השניים וחשוב להכיר את ההבדלים כמו גם את היתרונות והחסרונות. לפניכם מידע חשוב בנושא. 

אוכל שימורים רטוב – לחתולים

הוא מגיע בקופסאות שימורים קטנות בטעמים שונים, לעתים המרקם מזכיר קצת ג'לי והוא מכיל חתיכות בשר, דגים ותוספות שונות. אוכל בשימורים לחתולים מספק להם נוזלים ומונע התייבשות, וכאן אחד היתרונות על פני אוכל יבש לחתולים. אם החתול שלכם לא שותה הרבה מים הרי שאוכל שימורים יתרום לו. 

יתרון נוסף עבור חתולים בוגרים ולעת זקנה שחוש הטעם שלהם לא במיטבו, הוא שאוכל שימורים בעל ריח עז, ולכן הם יאכלו יותר. מקורות האוכל והאנרגיה שיש באוכל שימורים לחתולים הינם בערכים גבוהים, וזהו יתרון נוסף. ואם לחתול שלכם יש בעיות בשיניים או לעיסה – גם במקרה הזה לאוכל שימורים לחתולים ישנו יתרון. החיסרון הוא המחיר – אוכל בשימורים יקר יותר. 

קראו על מזון מומלץ לחתולים >>>

אוכל יבש – לחתולים

כאן המחיר הוא יתרון – מחירו של אוכל יבש לחתולים נמוך יותר. האוכל היבש לא מספק לחתולים רמה גבוהה של נוזלים ולחות, ועל כן חשוב לשים לב שהחתולים שלכם שותים כמות מספקת של מים, בייחוד בארץ שהטמפרטורה חמה והלחות גבוהה. בנוסף, באוכל יבש לחתולים היקף החלבונים הוא מצומצם יותרץ

מנגד היתרונות הם שהאחסון הוא פשוט, אין צורך להכניס למקרר לאחר פתיחה, בניגוד לאוכל שימורים שאם החתול לא סיים את המנה, הרי  שחובה להכניס את המנה למקרר.

תוכלו לשלב ולגוון בין אוכל שימורים לחתולים ואוכל יבש לחתולים שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקום לסדנאות במרכז
במרכז אפשר למצוא מגוון סדנאות שונות, מכתיבה דרך יזמות ועד ריקוד. ישנם גם אירועים המתקיימים במרכז כמו...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
כמה צריכה לעלות אוניברסיטה לתינוק איכותית?
צעצועי תינוקות זה עולם. ישנם אין ספור דגמים של משחקים מסוגים שונים, במרקמים שונים, בגדלים שונים...
קרא עוד »
יונ 14, 2021
10 טיפים שיעזרו לך לשפר את חיי המין שלכם
הביני את המשמעות העמוקה של יחסי המין שלך ושל בעלך. מתוך הבנה עמוקה יהיה לך קל יותר לטפח אותם. טפחי את...
קרא עוד »
יול 11, 2019