האם אנשים עם סוכרת יכולים לצרוך אבקות חלבון?

סכרת זו מחלה כרונית שמשותפת לחלקים גדולים באוכלוסייה. מדובר על מחלה בה הורמון האינסולין לא מצליח לפרק את הסוכרים בגוף באופן תקין. כך שבקלות אדם הסובל מסוכרת עלול למצוא את עצמו במצב של חוסר איזון. זה יכול להיות מקרה של מי שסובל מעודף של סוכר בגוף, יש מי שסובלים מתזונה לא מאוזנת שמובילה למחסור של סוכר בגוף. הסכרת דורשת מהחולים בה להקפיד על תפריט מאוזן ועל נטילה של תרופות באופן תדיר. המטרה של כל אלו היא לשמור על האיזון של הגוף ולאפשר לו להמשיך ולפעול באופן תקין. 

לרכישת אבקת חלבון ללא סוכר>>>

חלבון הוא לא סוכר

בגדול סוכר מגיע מפחמימות. פחמימות נמצא בשורה של ירקות, בעיקר תפוחי אדמה, פירות וכיוצא באלו. פחמימות מגיעות אלינו במאכלים המבוססים על קמח. כך שצריכה של לחם, פסטה וכן הלאה, אלו יכולים להביא לעליה משמעותית של רמות הסוכר בדם ולגרום לתחושת אי נוחות עבור מי שחולה סכרת ולא מקפיד על תפריט מאוזן. 

חלבון הוא לא סוכר במובן הזה. אבל, חשוב מאוד לשים לב באיזו קונסטלציה אתם צורכים אותו. שכן גם במוצרים המבוססים חלבון אנחנו יכולים לראות מרכיבים שהם מרכיבים המבוססים על סוכרים שונים. לא רק זה אלא שעל מנת שהגוף יישאר מאוזן חשוב מאוד לספק לו את כל המרכיבים החיוניים לגוף שלו, כך שחשוב לערוך מחקר רציני ולראות האם אבקת חלבון נמצאת בתוך תפריט שכולל את כל המרכיבים השונים להתפתחות האדם. 

קנו חטיפי חלבון ללא סוכר >>>

הכי חשוב זה להתעייץ עם גורם רפואי מומלץ 

על פניו לא אמורה להיות בעיה מיוחדת עבור חולה סוכרת לצרוך אבקת חלבון. אבל כמו במקרים אחרים, בסופו של דבר כל אחד הוא מיוחד וחשוב להיוועץ עם גורם רפואי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לחגיגת בת מצווה מקורית
מסיבת בת מצווה זהו אירוע מיוחד עבור הנערה המגיעה לגיל מצוות. את האירוע הזה נהוג לחגוג בצורה הרבה יותר...
קרא עוד »
פבר 19, 2019
למה הרבה נשים הבינו שכדאי להן לצרוך פרוביוטיקה
הבריאות של פעילות המעיים שקשורה באופן הדוק לתהליך העיכול ויכולה להשפיע על עליה וירידה במשקל. נשים...
קרא עוד »
מרץ 26, 2021
הורות משותפת לטובת הילד – כך תעשו זאת נכון
הורות משותפת היא מצב בו ישנם הורים החולקים את הטיפול בילדיהם באופן שווה. המושג הזה קיים כבר עשרות...
קרא עוד »
יונ 19, 2022