איך קניית צפיות ביוטיוב תעזור לקידום הסרטונים שלכם?

איך קניית צפיות ביוטיוב תעזור לקידום הסרטונים שלכם?

זה ממש לא משנה אם אתה מורה לגיטרה ומוזיקאי שמפרסם את עצמו דרך סרטונים ברשת, אם את גורואית אופנה וטיפוח ומגיעה לקהל המעריצות שלך דרך סרטוני הדרכה והדגמה של מוצרים שונים או שאתם מנהלים ערוץ יוטיוב כדי לקדם שירות או מוצר מסיום של העסק שלכם – החשיפה שלכם בפלטפורמה הזו היא חשובה מאין כמוה. על כן, כולנו רוצים ליצור תמיד סרטונים ויראליים עם תוכן מעניין ורלוונטי וזה בהחלט חשוב, אך עם זאת כאשר מדובר בקידום של הסרטונים, חייבים לזכור תמיד עד כמה מספר הצפיות הוא קריטי. דרך אחת להתחזק בהיבט הזה היא רכישה של צפיות לסרטונים שלכם, בואו ננסה להבין איך היא יכולה לעזור.

יותר ויראלי יותר טוב

אז מה בעצם הופך סרטון יוטיוב שגרתי לסרטון מוצלח וויראלי? מספר הצפיות הוא בלי שום ספק המפתח. קניית צפיות ביוטיוב להעלאת הוויראליות תאפשר לכל סרטון, אלמוני ככל שיהיה, את האפשרות להפוך לסרטון ויראלי עם אלפי צפיות אורגניות חדשות. האלגוריתם של יוטיוב יודע לזהות את הסרטונים עם הכי הרבה צפיות וכך הוא מקדם אותם באופן אורגני לקהל הרחב ומציע אותם במקומות מצוינים בחיפושים לפי מילים שונות וגם בהצעות לסרטונים דומים כאשר צופים בסרטון כלשהו.

קידום סרטונים נוספים

מעבר לעובדה הברורה יותר מאליה כי רכישת צפיות לסרטון מסוים תקדם אותו במידה רבה, הצעד הזה גם יהפוך את שאר הסרטונים שלכם להרבה יותר נצפים וויראליים. איך זה עובד? סרטון עם צפיות רבות מתויג כסרטון המשויך לחשבון פופולרי שיביא עוד צופים. יוטיוב כמובן רוצים להביא עוד גולשים ולכן האלגוריתם מבין כי מדובר בחשבון פופולרי וכך הוא יקדם גם את שאר הסרטונים בחשבון שלכם. ככל שתרכשו צפיות ליותר סרטונים שונים, כך האלגוריתם יעבוד ביעילות רבה יותר ותזכו ליותר חשיפה אורגנית.

לסיכום

אל תוותרו על השיטות המסורתיות והקפידו להעלות לערוץ שלכם תוכן מעניין ורלוונטי לגולשים. לצד זאת, אם אתם מחפשים חשיפה מהירה וקידום חד, קניית צפיות קניות לסרטונים ביוטיוב בהחלט תוכל לשרת אתכם באופן מוצלח.

כתוב/כתבי תגובה