5 סגנונות מהממים של עגילי כלות

עגילי כלות

בחרתן את השמלה, שהוביל אתכן למצוא את נעלי הכלה המושלמות, בחרתן את האיפור וכבר הספקתן לבחור את התסרוקת שתעטר את ראשכן. עכשיו הגיע הזמן לבחור את התכשיטים שיקשטו אתכן ביום חתונתכן. בין כל התכשיטים שיש לכן לבחור, החלטנו לפתור לכן את דילמת העגילים ולהביא לכן דוגמאות יפיפיות של עגילי כלות

אלו הם 5 הסגנונות המהממים של עגילי כלות

עגילי מניפה

עיצוב מודרני שמעטר את תנוך האוזן בצורה מיוחדת ויפה להפליא. נקודה אחת מעטרת את תנוך האוזן ממש כמו עגיל נקודה רגיל אך הטוויסט הוא שמאחורי התנוך, היכן שבדרך כלל נמצא הסוגר, יוצאת מן העגיל מניפה שמשלימה את מראה הנקודה מתחת לתנוך ומעניקה לאוזן מראה מיוחד של עגיל 'מרחף'.

עגילים צמודים

אתן בטח מדמיינות בראשכן עגיל צמוד פשוט, ממש כמו שהייתן קונות כשהייתן קטנות. אך לא כך הדבר. עגילים צמודים כבר מזמן לא חייבים להיות קטנים ופשוטים ואילו עגילי כלות מוכיחים זאת. העגילים הצמודים עשויים אבנים מיוחדות, בצורות שונות ומושכות תשומת לב בייחודן הבולט.

עגילי פנינה

קלאסיקה שלא תעבור מהעולם. עגילי פנינים לכלות המשלבים בתוכם פנינים יכולים להעניק למראה הכולל שלכן ככלות עוד טאצ' של קלאסיקה, רוך, נועם ואהבה. הפנינים הרכות מרככות את כל המראה וגם אותן ניתן לשלב עם חומרי הזהב והכסף, לתלות בעגיל ארוך או צמוד לאוזן. 

עגילים ארוכים

המראה המרשים ועוצר הנשימה שמעניקים עגילים ארוכים הם מראה יחידי וכמעט בלתי ניתן לשחזור. שיער אסוף בתסרוקת יפיפיה, ענידת עגילים ארוכים משולבי אבני קריסטל וכניסה מרשימה שתגרום לכל העיניים להסתכל בשנייה אחת. 

עגילי חישוק

אבל לא סתם חישוק. עגילים מעוצבים בצורות שונות כמו לבבות, שילובי אותיות ואבנים. החישוק מתאר את העובדה שמדובר בעגיל סגור, אך לאו דווקא חישוק עגול. העגילים מגיעים בגדלים שונים, צמודים לאוזן או רחבים יותר והם ההרמוניה שסוגרת המראה שלכן בצורה מושלמת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כוונון מערכת היחסים שלך: מי מרוויח ומי לא
שיפור מערכת היחסים נתפס לעתים קרובות כמטרה מועילה אוניברסלי. עם זאת, מסע השיפור אינו חד-משמעי מתאים...
קרא עוד »
אפר 09, 2024
בועז דקל – האיש שיצר שינוי חברתי
כשאנחנו חשובים על אנשים שיוצרים שינוי חברתי, אז הדמויות שעולות לנו בראש, הם מנהיגים חברתיים,...
קרא עוד »
ינו 23, 2021
התפקיד החיוני של אדריכלות ועיצוב פנים
כמומחה ותיק בתחום העיצוב, ניכר כי אדריכלות ועיצוב פנים ממלאים תפקיד מרכזי בעיצוב חיינו וסביבתנו. הבה...
קרא עוד »
מרץ 16, 2024