נגן בוזוקי

למי שיצא לבקר באחד מאיי יוון ודאי נתקל בכלי הנגינה שהוא גאוותם של היוונים – הבוזוקי. אמנם ביוון תוכלו לראות נגני בוזוקי אשר מנגנים באופן שיותיר אתכם פעורי פה ועם יכולת שליטה מדהימה על הבוזוקי, אבל גם אצלנו בישראל יש לא מעט נגני בוזוקי מוכשרים מאוד. זה מאוד הגיוני בהתחשב בכך שמבחינה גיאוגרפית אנחנו מאוד קרובים ליוון ובנוסף מבחינה תרבותית, המוזיקה הים תיכונית שבחלקה הגדול יש גם השפעות יווניות, היא מאוד נפוצה ואהובה בישראל ולכן אפשר למצוא את הבוזוקי משתלב בנגינה עם הרכבים לקבלת פנים

הבוזוקי הוא כלי מיתר עם ארבעה זוגות מיתרים שעושים בו שימוש רב במוזיקה יוונית כמובן, אבל יש כל כך הרבה להיטים ישראליים והרבה מהם להיטים נוסטלגיים ומיתולוגיים שניתן לשמוע בהם היטב את הבוזוקי עם הצלילים הכל כך ייחודיים לו ושמשמח כל כך הרבה אנשים.

נגן בוזוקי לשדרוג אירועים

אם אתם מקיימים אירוע, בין אם מדובר על חתונה, בר מצווה, בריתה או אפילו יום הולדת, ודאי אתם מחפשים אטרקציות או פעילויות כלשהן שירימו את האירוע שלכם. אנחנו יכולים להציע לכם דבר מצויין שיעשה את העבודה היטב – נגן בוזוקי לאירוע שלכם, שינגן בנוסף או יחד עם סקסופוניסט לאירועים.

אין ספק שצליליו המיוחדים של הבוזוקי המזוהים עם מוזיקה ולחנים עממיים, שמחים וקצביים יגרמו לאורחים שלכם לזוז ולהנות מהאירוע. אפשר לשלב נגן בוזוקי בכל אחד משלבי האירוע. זה יכול להיות בקבלת הפנים שבה יקבל נגן הבוזוקי את האורחים בכניסה עם נגינת בוזוקי וסולואים של להיטים מוכרים ונעימים, להמשיך בשלב החופה או הסולו של הזוג בחתונה עם שירים מרגשים, ואין כמו הצליל של הבוזוקי כדי לרגש וזה יכול להיות כמובן גם בשלב הריקודים על הרחבה כאשר הבוזוקי נותן תוספת כוח משמעותית לקצב ולשמחה יחד עם הרכב ג'אז לאירועים, וכך גם אתם יודעים שעשיתם החלטה נכונה כשהחלטתם לשלב נגן בוזוקי באירוע שלכם ולשדרג אותו.

כתוב/כתבי תגובה