איך תעצבו נכון את הכריכה של הספר שלכם?

איך תעצבו נכון את הכריכה של הספר שלכם?

יכולים לצוץ להם לא מעט לבטים כאשר מנסים לחשוב איך לעצב כריכה של ספר חדש, והרי שאם אתם רוצים להבין טוב יותר מהי הדרך הנכונה והטובה ביותר לעשות זאת, אז אנו ממליצים על יצירת קשר באופן ישיר עם המעצב. תוכלו לשתף את המעצב הגרפי באופי הספר, לתת לו לקרוא אותו, וכך הוא יוכל לקבל השראה.

לאחר שהמעצב יקבל השראה ויהיו לו מספר רעיונות, תוכלו לתת לו לזרום חופשי עם אותן רעיונות ולהכין סקיצות. לאחר שהוא יעשה זאת, תוכלו להחליט מה הכי מוצא חן בעיניכם ולבקש מהמעצב הגרפי להמשיך הלאה ולהפוך את העיצוב הזה לכריכה מושקעת לספר שלכם.
מוזמנים לקרוא בהרחבה על עיצוב כריכת ספרים באתר ספרי ניב!

תחשבו על כל פרט בעיצוב הכריכה

על מנת להבטיח שאתם עושים את הדברים כמו שצריך, יהיה עליכם לזכור שאתם יכולים גם להתייעץ עם חברת ההוצאה לאור, שתוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם במובן הזה. כך שאתם צריכים להיות סבלניים עם ההחלטות שלכם במובן הזה ולהבין איך להצליח עם הספר.

אנו סבורים שאם תדעו לקבל את ההחלטות הנכונות לאחר התייעצות מקיפה, זה יוכל לעזור לכם ולהוביל לכך שתיהנו ממצב שבו הספר שלכם יצליח או לפחות ייהנה מסיכויים גדולים יותר להצליח. אתם רק צריכים להיות ממוקדים ולבחון את הדרך הטובה ביותר לעצב את הכריכה ולשווק את הספר.

פנו למקצוענים שיעזרו לכם

אתם כמובן לא צריכים לעשות דברים לבדכם, שכן ישנם אנשים שיוכלו לעזור לכם לאורך כל הדרך ולהעניק לכם טיפים חיוניים שיוכלו לאפשר לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות למען שיווק הספר שלכם. כך שזה הזמן שלכם להתחיל לפעול בנידון בהקדם.
ספרי ניב ישמחו לתת לכם שירות:
https://nivbook.co.il/

כתוב/כתבי תגובה