חומרי ציפוי עבור השחרת חלונות לרכב

חומרי ציפוי עבור השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות לרכב מביאה עימה יתרונות רבים. הקיץ הישראלי הינו חם מאוד וכאשר הרכב נמצא באזור שאינו מקורה, אזי החום בו הופך לבלתי נסבל. השחרת חלונות לרכב תורמת מאוד להפחתת הטמפרטורות. יש ויסות והשפעה גם במקומות מוצלים, כך, שבכל מקרה הוא יעיל. המזגן יקרר מהר יותר בעת הפעלתו והקור יגיע במהירות רבה גם למושבים האחוריים בהם נמצאים, לרוב, הילדים. יתרונות נוספים הם לשמירה על פרטיות וכאשר לא מעוניינים שזרים יציצו אל המרחב הפנימי. הדבר עשוי למנוע גניבות ועוד. הגנות נוספות הן מפני קרינה מקרני UV של השמש. בנוסף לכל אלו מקבל הרכב מראה אלגנטי ונאה יותר.

סוגי ציפויים

ניתן למצוא מספר סוגי ציפויים מקובלים וביניהם: שימוש בלייזר, השחמה, ציפויים ומדבקות. כל שיטה נעשית בדרך אחרת. לצורך ציפוי בלייזר יש להוריד את החלונות ולהעבירם בתהליך. הציפוי מקובל ונפוץ ביותר ונחשב גם לשיטה זולה. חומרי הציפוי מיוצרים מחומרים איכותיים המיוצרים על ידי יצרנים מובילים. הוא נשמר לאורך שנים רבות. לאחר הדבקתו מוסיפים לו שכבת סיליקון המיועדת לשמור על חלונות הרכב מפני שריטות העלולות לקרות בהזדמנויות שונות.

שירות מקצועי

הכהית החלונות האחוריים הצדדיים של הרכב נחשבת לחוקית. ניתן למצוא רכבים המגיהים עם הכהיה מסוימת במידה המותרת על פי החוק.  ניתן לומר, כי כדאי לעשות השחרת חלונות מכל הסיבות הללו, מה עוד שהציפוי שומר שקרני השמש לא יפגעו בריפודי עור ובמכלולים אחרים בתוך הרכב. מומלץ לקבל שירות בנושא אצל מומחים בעלי מוניטין. יש ברשותם ידע רב וניסיון מצטבר ממתן שירותים לאורך השנים. ניתן להביא את הרכב בתאום מראש ולבחור את הציפוי המתאים לטעם האישי. כל שירות יינתן במקצועיות ועם יחס אישי לכל לקוח, ותיק או חדש.

 

ראו גם: מחיר להשחרת חלונות ברכב

כתוב/כתבי תגובה