ימי הולדת לציבור הדתי

ימי הולדת לציבור הדתי

חגיגות ימי ההולדת בציבור הכללי, שונים במהותן מימי ההולדת שמקיימים הציבור הדתי והחרדי. התכנים שונים מאוד וכמובן המילים שנאמרות בהן, שונות ומותאמות לשיח וללקסיקון הדתי והחרדי שומרי התורה והמצוות.

ימי הולדת לציבור הדתי

מכיוון שגם ילדים חרדים ודתיים חוגגים ימי הולדת (ממש כך..) הציבורים הללו צריכים לחגוג אירועים בדרכים שהם מאמינים בהם. כך למשל, חגיגת יום הולדת לילד החרדי והדתי, תיעשה בהפרדה ויכללו בה תכנים שמתיישרים עם כללי ההלכה היהודים.

זאת ועוד, המבחר הרב שיש בציבור הכללי לאומנים ולקוסמים, לא תמיד מתאים עבור ימי הולדת לציבור הדתי והחרדי ולכן, הם יצטרכו תמיד לברור לעצמן אמן חושים או קוסם ופעלולן, שמתאים בתכניו לאופן בו הם תופסים את החיים כאן.

למדו ילדים לחגוג לאחרים ימי הולדת

על ידי הרעפת אהבה על ילדכם ביום ההולדת שלו, אתם מדגימים להם כיצד עליהם להתייחס לאנשים אחרים ביום המיוחד שלהם. 

כאשר אתם גורמים לילד שלכם להרגיש מיוחד על ידי תכנון מסיבה ליום ההולדת שלו, הוא ילמד לחפש דרכים לעזור לחברים לחוות את אותה שמחה שהוא חש בה. עם הזמן, הם יתחילו לחפש דרכים נוספות לחגוג לאחרים על ידי הענקת מתנות.

סוציאליזציה

כשאתם מעודדים את ילדכם לבלות בקבוצות של ילדים אחרים – גדולים או קטנים – אתם יוצרים עבורם הזדמנויות לתרגל התרועעות חברתית בקבוצות. הם יכולים לתרגל את הנימוסים שלימדתם בבית, ללמוד כיצד לנהל שיחות ולקיים אינטראקציה עם אחרים.

הציגו תחומי עניין ייחודיים

רוב הזמן, מסיבת יום ההולדת תהיה סובבת סביב נושא – בדרך כלל משהו שהם מתעניינים בו, כגון נסיכות, דינוזאורים או ספורט או שאפשר להזמין קוסם חרדי. זה נותן לילדכם הזדמנות מצוינת לחלוק משהו שהוא מתלהב ממנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בימבה לפעוטות – כי אין ילדות בלי בימבה!
בימבה היא דרך נהדרת לעודד את הפעוטות לעשות פעילות ספורטיבית וכך בעצם לגרום להם להזיז את הגוף שלהם...
קרא עוד »
ספט 01, 2022
בת מצווה יוקרתית – קווים לדמותה
היום הגדול הגיע, יום הולדתה ה-12 של הילדה הקטנה שלכם, היום בו היא נעשית בת מצווה ומקבלת עליה עול מצוות....
קרא עוד »
אוג 06, 2019
איך לשמור על אורך חיים של הסיגריה האלקטרונית ?
  סיגריה אלקטרונית מהווה מכשיר חדשני במיוחד למטרת אידוי אלקטרוני, המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים...
קרא עוד »
ספט 02, 2019