מנעולים לאופניים: כך תבחרו את המנעול הנכון

אם יש לכם אופניים אתם חייבים לעשות את כל מה שדרוש כדי לשמור עליהן היטב. במידה ולא תשמרו עליהן היטב התוצאה תהיה פשוט אופניים שמשהו אחר לקח. משום שאתם כמובן לא רוצים למצוא את עצמכם במצב הזה, חשוב מאוד לבצע את הפעולות הדרושות כדי להגן על האופניים שלכם במידת האפשר. 

הרבה פעמים עולות שאלות שנוגעות לבחירה נכונה של אביזרים לאופניים ובפרט של בחירת מנעול לאופניים ואנחנו כאן עם רשימה קצרה שתעזור לכם לבחור נכון. מדובר על מה שהוא באמת כלי עזר יעיל במיוחד וכזה שמגיע בתוך טווח מחירים. מה שאנחנו כן יכולים להגיד על כך, אולי אפילו ממליצים עליו, זה שהרבה פעמים יש נטיה לא להוציא את סכום הכסף הדרוש עבור מנעול איכותי לאופניים. אבל אם כבר הוצאתם כסף על האופניים עצמן לא שווה כבר להשקיע את הכסף הדרוש עבור מנעול איכותי ?

אילו מנעולים קיימים בשוק? 

ראשון, מנעול שרשרת: המנעול המסורתי ואולי הישן ביותר. של שרשרת ברזל אותה פשוט קושרים סביב אופניים כדי שלא יגנבו אותן. כמובן שההמלצה היא לקשור את השרשרת גם סביב הכיסא עצמו כדי שתוכלו לשמור גם עליו. מדובר בדרך כלל על שרשרת לא זולה ובעיקר כזו שקאטר אנכי פותח אותה בלי הרבה בעיה. 

מנעול פרסה: גם כן מנעול כבד באופן יחסי המעוצב כמו פרסה של סוס. יותר קשה לפרוץ את המנעול הזה ומה שכן יכול לפתוח אותו זה אם פשוט פורצים את מנגנון הנעילה עצמו. אל תשכחו כי הדגמים האיכותיים של המנעול, אלו שיאפשרו גם לכם לפתוח את המנעול, נחשבים די יקרים בסך הכל. 

מנעול מפרקים: מנעול חדש יחסית. לא כבד כמו המנעולים האחרים. גם המחיר שלו לא זול ולעיתים, בדגמים הפחות מוצלחים שלו הוא לא מאוד אמין. כך שתיד כדאי להיזהר. 

להזמנות בקרו ב- Cobra Bordo

כתוב/כתבי תגובה