5 גיטרות בס מפורסמות

5 גיטרות בס מפורסמות

כל מי שלא מגיע מעולם הנגינה לא שם לב לדקויות שיש בעולם זה ולא מבין מה ההבדל בין גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית או קלאסית או בכלל גיטרה בס. אך האמת היא שיש הבדלים עצומים בין הגיטרות הללו וכל נגן צריך לתת דעתו על איזה גיטרה הוא מנגן. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי מאוד לנגן עם גיטרה בס מכיוון שזוהי גיטרה המפיקה צלילים מדהימים. המשיכו לקרוא וגלו 5 גיטרות בס מפורסמות אשר התירו חותם אמתי על התעשייה.

  • CORT A5 PLUS SCFF SINGLE CUT

מדובר בגיטרה מעולה אשר אהובה על מוזיקאים רבים בישראל אשר רואים בה גיטרה מושלמת בשבילם ואשר לא היו מוכנים להחליף את הגיטרה הזאת בעד שום הון שבעולם.

  • MARTIN BCPA4

אם אתם רוצים גיטרה איכותית, חזקה וטובה במיוחד יתכן בהחלט שזוהי הגיטרה בשבילכם. החברה המייצרת את הגיטרה נחשבת לאחת הטובות בעולם ועל כן אין להתפלא כי בעיני רבים זו אחת הגיטרות המושלמות ביותר שיוצרו אי פעם אשר משאירה חותם עז על האנשים.

  • WARWICK AS RobertTrujillo NT 5 OceanBlue CH

לא סתם מופיעים ברשימה שתי גיטרות של WARWICK וזאת מכיוון שמדובר לדעת רבים בחברה הכי טובה בעולם לגיטרות ובטח שלגיטרות בס. אם גם אתם לא מתפשרים על הנגינה שלכם אזי אין ספק כי זוהי הגיטרה בשבילכם.

  • LX 6 פליים מייפל Warwick

זוהי גיטרה נוספת של WARWICK ולדעת רבים היא לא פחות טובה מן הגיטרה השנייה ברשימה. מדובר בגיטרה בעלת שם והיא אהובה על מוזיקאים רבים אשר רואים בה אולי את הגיטרה הכי איכותית והכי טובה שיש בשוק ללא מתחרים אמתיים.

  • NS Design NXT4 Omni Bass E-G Satin Sunburst

אם אתם מחפשים אחר גיטרה חדשנית כמו באתר https://www.avigil.co.il/, פורצת דרך ובעלת ערך גדול כדאי לכם מאוד לקחת בחשבון את הגיטרה הזאת. כל מילימטר בגיטרה הזאת מחושב בכדי להוציא לפועל את הצליל הכי טוב ובכדי לאפשר לנגן לנגן בצורה המושלמת והטובה ביותר שיש.

כתוב/כתבי תגובה