בר מצווה – האם אפשר להימנע ממסיבה ראוותנית?

בר מצווה צנועה

לא חייבים לשלם הרבה. יוקר המחיה בארץ הוא כזה אשר משפיע רבות על המשק המשפחתי, וכאן זה ראוי להיערך בהתאם על מנת ליהנות ממסיבות בר מצווה שהן דבר חשוב עבור בני נוער צעירים מבלי שיהיה חשש להתקדם אל עבר הוצאה שעבורה שוב פעם יש ורך בבקשה של הלוואה.

איך הורים יכולים לערוך אירוע בר מצווה מבלי שזה יהפוך להיות כמעט בסדר גודל של חתונה? זה הזמן להפנים כי ראוותנות היא דבר לא אפקטיבי, וכי בר מצווה יכול להיות עשיר בכל מבלי שזה ייערך לפי תקציב ענק.

> מפיקים מסיבת בר מצווה? בקרו באתר https://mtko.co.il לפתרונות שמחים ומשתלמים!

עורכים תקציב מפנק ומוגבל

איך יכול להיות דבר כזה תקציב שהוא גם מפנק מצב אחד ועדיין מוגבל? עם המחשבה כי חגיגת בר מצווה היא כזו אשר כוללת כמה מהלכים, ולא רק אחד בלד, יש להיערך בצורה חכמה מאוד מוקדם ככל האפשר ולהבין מה יותר חשוב שיהיה קיים כמו מתנפחים להשכרה של מתוק וקופץ, ומה פחות כמו זמר צמרת, לפי הצרכים של כל משפחה וכל ילד שעבורו עורכים את החגיגה.

יש להבין כמה עולה להפיק בר מצווה באופן מוצע,ולנצל את הדרכים הכי טובות כדי להשיג את הצעת המחיר הכי טובה. את התקציב הזה מחלקים לכל הנדרש כאשר אם חשוב לבחור במיקום מועדף, אזי מוציאים יותר על כך, ואם חשוב יותר להביא כמה שיותר אטרקציות, אז צריכים לחפש אחר המחיר הכי טוב ואולי מקום שבו יש את הכל בחבילה משתלמת אחת.

איך עומדים בתקציב ולא חורגים

זה נכון כי ילד אומד את עצמו מבחינה חברתית לפי כל מה שכבר עשו בבר מצווה כל חבריו, אבל, הורים צריכים לדעת כיצד לנהל את האירוע ולא לתת לאירוע ולנער בר המצווה לנהל את כל באופן בלתי מוגבל. עבודה תוך דגשים לגבי התקציב ולגבי כל מה שהוא יכול לקבל לעומת כל מה שהוא רוצה תביא אל אירוע בר מצווה שבו עובדים לפי תקציב, בייחוד כשאר הנער מבין כי מה שנשאר הוא כסף שאיתו הוא יכול לקבל את הפינוק הכי גדול, כמו כסף לחיסכון או לטיסה על פני שכסף שאיתו שולם האירוע בצורה מלאה.

> קראו גם: הצטרפת למועדון בת מצווה? מזל טוב! בואי לחגוג איתנו את המאורע!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קבוצות למיומנויות חברתיות לילדים
בחברה מלאת התחרות של ימינו, לפיתוח מיומנויות חברתיות אפקטיביות יש משמעות עצומה עבור ילדים. בניית...
קרא עוד »
יול 03, 2023
אירוח כפרי בצפון – מה ישפיע על איכות האירוח?
כל אחד מכם שחושב על אירוח כפרי בצפון יעשה בשכל אם יוודא כי הוא מחפש אחר חוויית אירוח שתהיה מרשימה...
קרא עוד »
מאי 17, 2022
אימון שק איגרוף: כשאין גבול לחבטות
בסרטים רואים לא פעם שוטרים ואנשי חוק המתאמנים בחבטות שק איגרוף בזמנם הפנוי. אימון שק איגרוף הוא אחד...
קרא עוד »
אפר 10, 2019