מצעים לתינוקות

תינוק חדש הצטרף למשפחה? ברכות. בין כל דברים שצריך לקנות כגון: עריסת תינוק, שידת החחתלה, בגדים לתינוק, עריסה, עגלה ועוד. עליכם גם לדאוג למצעים עבור התינוק הקטן.

ניתן היום לראות המון סוגי מצעים למיטת תינוק. הם מגיעים בעיצובים חמודים ועשויים מחומרים שונים. אך החוכמה היא כמובן לבחור במצעים שיטיבו עם התינוק שלכם שלא יגרמו לו לגירויים בעור ויהיו טובים מבחינת ויסות טמפרטורה של התינוק.

התינוק בחודשיו הראשונים אינו יודע לווסת את חום גופו ולכן חשוב לקנות מצעים איכותיים ממאה אחוז כותנה למשל כדי שהתינוק לא יזיע עליהם. מצעים מבדים של פליז או סטן הם לא טובים למיטת תינוק.

היכן קונים מצעים למיטת תינוק?

כיום ניתן למצוא לא מעט חנויות אשר מציעות מצעים לתינוקות כגון: חניות פארם, חנויות שמיועדות לתינוקות וחנויות טקסטיל ומצעים. אם אתם מעוניינים להתחדש בסט של מצעים למיטת תינוק תוכלו בקלות לגשת לחנות המצעים הקרובה לביתכם או לקנות אונליין ברשת. לפני שאתם רוכשים מצעים למיטת תינוק, וודאו תחילה מספר דברים:

מידה – לפני שאתם רוכשים מצעים והטיפ הזה נכון לגבי כל סוג של מצעים וודאו כי אתם יודעים מה המידות של המזרן. הסדין חייב לשבת בול. אסור שתהיה שארית של בד כי זה מסוכן לתינוק.

סוג הבד – בחרו בבד איכותי ונושם כמו 100 אחוז כותנה. אל תבחרו בבדים שהתינוק יכול להזיע עליהם או להחליק מהם כמו סאטן או משי.

מחיר – על תתפתו לקנות את המצעים הזולים ביותר, אחרי הכל זה התינוק שלכם ישן על זה. רכישת מצעים לא איכותיים יכולים לעשות גירוי בעור של התינוק. הימנעו מכך. לכן מוטב שקנו מצעים איכותיים מחנות ידועה ומוכרת.למידע אודות חדר תינוקות מעוצב

 

כתוב/כתבי תגובה