סידור חדר השינה ליחידת ההורים לפי הפאנג שווי

סידור חדר השינה ליחידת ההורים לפי הפאנג שווי

פאנג שווי היא תורה סינית מוכרת ועתיקת יומין אשר עוסקת בנושא של תכנון חללים. לא משנה אם זה עיצוב של עיר שלמה, של בניין שלם, של בית, של משרד או אפילו רק של חדר אחד כמו כאן https://roome.co.il/youth-rooms. על פי התורה הסינית ישנה אנרגיה מסוימת אשר נותנת את חותמה בכל מבנה שהסתיימה בנייתו. למעשה האנרגיה היא הדי אן איי של המבנה והיא אינה משתנה. היא קובעת את המצב שיהיה במטבח או בכל חדר אחר בבית ואת האנרגיה הכללית במקום.

יועצי פאנג שווי מעצבים את החלל

לא פעם קורה ואנחנו נכנסים לחלל מסוים וחשים שם אנרגיה לא טובה. תחושה של יובש, של עצב, תחושה של תקיעות ושל חנק. מנגד יש את המבנים, את הבתים, את בתי העסק שם שוררת אנרגיה טובה, מורגשת שם זרימה של אושר ושמחה. מה למעשה יוצר את ההבדל ומה משפיע על התחושות במקום? זוהי למעשה האנרגיה אשר בהם עוסקת תורת הפאנג שווי.

מה תרוויחו מעיצוב של יחידת הורים על פי הפאנג שווי?

למעשה יחידת הורים אשר מעוצבת על פי תורת הפאנג שווי מעניקה לכם תחושה של חיים זורמים ועליזים, חיים משוחררים ונעימים, חיים הרבה יותר טובים.

אם אתם רוצים ליהנות מחיים טובים עם הרבה אושר, שמחה וברכה, השקיעו בעיצוב על פי תורת הפאנג שווי או לכל הפחות התייעצו עם המומחים של ר.א ריהוט לבחירה נכונה לכם.

עובדות בשטח

כולנו שמענו על מקרים של בתים אשר כל מי שבא להתגורר בהם זוכה לשפע כלכלי, יש להם גורל טוב יותר, הם זוכים לראות ישועות בעניינים שונים כמו פרי בטן לאחר המתנה של שנים, חתונה של ילד, פרנסה ברווח ועוד, ועוד.

מנגד יש את הבתים שם ישנם אירועים לא טובים באופן עקבי. בתים שם הדיירים מתגרשים מהר, הם נופלים למשכב ועוד.

ברור אם כן כי כאשר האנרגיות בבית טובות, הכול משתחרר והכול נהיה טוב יותר.

שווה להשקיע בעיצוב הבית על פי תורת הפאנג שווי וליהנות מכל התוצאות הברוכות ומהאנרגיה החיובית .

לא כל נגר יודע איך לבצע את העיצוב בהתאם לפאנג שווי. רק המומחים ידעו לבצע זאת היטב.

קראו כאן https://www.splash.co.il/customized-furniture-how-it-works מאמר מעניין על רהיטים בהתאמה אישית.

כתוב/כתבי תגובה