כל הסיבות לאמץ כלב ולא לקנות

הסיבות לאמץ כלב ולא לקנות

כלב הוא חברו הנאמן ביותר של האדם ולכן רבים בוחרים בו כחיית מחמד. הכלבים הינם חיות חברותיות, נעימות, שובבות ואהובות. כל תוספת של כלב למשפחה שלכם תהיה בחירה נכונה ונעימה הן עבורכם המבוגרים והן עבור הילדים. תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של כלבים את האחד אשר יתאים עבור המשפחה שלכם בצורה המושלמת. כעת נשאלת השאלה היכן תוכלו למצוא את הכלב הנכון בעבורכם? רגע לפני שקונים אוכל לכלבים באתר כיף לחיות, קראו את המאמר שלפניכם.

אימוץ כלבים

במידה ואתם מחפשים אחר כלב חדש שיהווה תוספת נעימה לתא המשפחתי שלכם תוכלו לבחור מבין שתי דרכים אפשריות. הראשונה הינה כמובן לרכוש כלב חדש במיטב כספכם והדרך השנייה היא לאמץ כלב ממקלט לכלבים. אנו ממליצים על הדרך השנייה וזאת מכמה סיבות:

  • הומניות– אין מעשה אנושי ונאצל יותר מאימוץ כלב אשר כבר ננטש בעבר על ידי משפחתו ולבטח חש חרדת נטישה. אימוץ כלב תעזור לו לחזק את תחושת הביטחון שלו ולהרגיש שוב כי הוא אהוב ורצוי.
  • עלויות– כלבים לרוב עולים כסף לא מועט והם נחשבים להוצאה כלכלית גדולה. על מנת לחסוך בהוצאות ניתן לאמץ כלב ובכך גם להרוויח מעשה טוב וגם לחסוך כמה שקלים. הכירו את כיף לחיות חנות חיות עם מוצרים במחירים מעולים.
  • שיפור פני העיר– בערים רבות ניתן למצוא כלבם רבים משוטטים חופשי ללא בעלים. לרוב הכלבים הללו נתפסים ונכנסים למקלט לבעלי חיים אך פעמים רבות המקום שם הינו מוגבל מה שאינו מאפשר להכניס אליו כלבים נוספים וכך רבים מהם ממשיכים לטייל בחוצות העיר. בחירה באימוץ כלב מפנה עוד מקום במקלט ומאפשרת מתן מענה לכלבים נוספים ללא בית.

אין ספק כי הבחירה באימוץ כלב על פני קנייה הינה הבחירה הטובה ביותר. היא מספקת לכל אחד הזדמנות לעשות מעשה טוב ומתחשב הן למען הסביבה והן למען בעלי החיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות לאירועי חברה באתר איתמר שחקנים
מחפשים אחר אטרקציות לאירועי חברה באתר איתמר שחקנים ותוהים מדוע זו הכתובת הנכונה ביותר לפנות אליה?...
קרא עוד »
יול 25, 2021
איך תהיו בטוחים שחלקי החילוף לניאגרות הסמויות שאתם קונים, מקוריים?
עבור ישראלים רבים, המושג 'חלקי חילוף' הוא השגור ביותר דוקא בענף הרכב, ואכן התעשייה בארץ בתחום זה היא...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
ארון הזזה 2 דלתות – הפיתרון המושלם לחדר הילדים
זכרונות זה לכל החיים   זוכרים את זה? פעם... כשהיינו קטנים איך הארון הגדול של אמא ואבא היה משמש...
קרא עוד »
אפר 04, 2021