כל הסיבות לא לספר את הכלב בבית לבד

גידול כלב במשפחה מחייב דאגה לכל צרכיו. בין היתר לטיפוחו ולספר אותו אחת לתקופה. הורדת השיער נעשית לטובתו של הכלב ונדרשת בנסיבות שונות. כך, לכלבים בעלי שיער שופע בימי קיץ, לכלבים אשר השיער מפריע להם לראות, לכלבים אשר סובלים רבות מחום או מגירוד או לאחרים אשר צוברים קוצים ולכלוך בפרווה השעירה. תספורת מתאימה מוסיפה רבות לנוחות והחיוניות שלהם.   בנוסף, נהוג לספר כלבים מגזע מיוחד האמורים להשתתף בתערוכות יופי, וכאן המטרה היא לשפר את מראהו לקראתן. בגלל כל הסיבות הללו והרצון לטיפול בצורה נכונה ומתאימה מומלץ לא לעשות זאת לבד אלא במספרה מקצועית.

 

ידע וניסיון

למספרה מקצועית יש ידע וניסיון והצוות בה מכיר היטב את כל הגזעים הקיימים. ברשותו מגוון של ציוד וסוגי מספריים המותאמים לכל משימה. בנוסף מוצרי טיפוח בהם משתמשים לקראת ובסוף התהליך. אחת הבעיות הרציניות בעת התהליך היא שהכלב נוטה לזוז ולא לשבת במקום, ובמקרים אחרים אף להתנגד. הוא עלול להיפצע מהמספריים והכלים החדים האחרים בעת התזוזה. מצבים אלו נמנעים רבות בעת עבודת הצוות המקצועי.

 

מתי כדאי לספר אותו?

כדאי להתחיל בתהליך כבר לאחר מספר חודשים, ובעצם, מגיל 3 חודשים להגיע לצורך תיקוני שיער, לסידור פנים, אוזניים, רגליים וציפורניים. בגיל 6 חודשים אפשר להתחיל בתספורת מלאה. מגיל כזה רצוי להגיע אחת למספר חודשים, ובעיקר, כאשר שמים לב שהשיער הרב מספח אליו לכלוך רב ומפריע לו מאוד ביום יום. מומלץ לספר אותו במספרה מקצועית בעלת מוניטין. מנהליה ישמחו לתת שירות לכל כלב או חתול אשר נזקקים לתספורת ולטיפוח מסוג אחר. הם בעלי ידע וניסיון מצטבר ממתן שירות מקצועי ומיומן ללקוחות על ארבע לאורך שנים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה גאה
כאשר אתם עומדים להינשא לבחירי לבכם, אין הרגשה טובה מזו ועמה מגיע הפרפקציוניזם שבבחירת החליפות. כיצד...
קרא עוד »
אוג 04, 2021
ערב שירה בציבור – כל מה שצריך לדעת
חלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור של מדינת ישראל הוא הצד המוזיקלי תרבותי שלה. שירה בציבור היא אחד מהמנהגים...
קרא עוד »
אוק 25, 2021
ריינג'ר 500 – למי הוא מתאים?
דעו לכם כי ריינג'ר 500 זהו רכב שטח שיכול להיות מעולה עבור כל אחד מכם שירצה לצאת להרפתקה וליהנות בצורה...
קרא עוד »
נוב 04, 2022