כל הטוב שקריאת תהילים תעשה לכם

תהילים ליום חמישי

אנשים רבים כבר גילו את הסוד הגדול הזה שטמון בספר תהילים. כי אכן ספר תהילים הינו ספר סגולי אשר נתון בידינו, בני העם היהודי. וגם אתה וגם את יכולים להפיק ממנו את התועלת הגנוזה בו. יש בו כל כך הרבה טוב והוא יכול להביא לתועלת מרובה. בואו והבינו כמה טוב יכול ספר תהילים להביא לחיים שלכם.

התועלת הגדולה שבספר תהילים

  • להישען על אילן חזק – כל אחד מאתנו עלול לחוות תקופות קשות של חוסר יציבות. זה יכול להיות כתוצאה משינויים משפחתיים, עזיבת מקום עבודה או כל אירוע אחר בחיים. בזמנים קשים אלו בהם אנחנו מחפשים משען יציב וקבוע נוכל לפנות אל בורא העולם. אנו פונים אליו בקריאת המזמורים ואנחנו נוכל לחוש באופן ממשי כיצד אנו נשענים על אילן יציב וחזק. על מקור כל הכוחות והעוצמות שבעולם.
  • לפעול ישועות – בורא עולם הוא מקור השפע וכל הטוב. ביכולתו להרעיף עלינו ברכות עד בלי די ולתת לנו שפע ברכה והצלחה. אך גם אם מגיע לנו שפע וטוב, בורא העולם מחכה לתפילות שלנו. אם רק נשכיל לבקש ולהתחנן אליו הוא יפתח לנו את אוצרו הטוב את השמים, וישלח לו את ברכתו. כדאי לפתוח את ספר תהילים+ ולבקש מעמק הלב. הוא וודאי שומע.
  • לבטא תחושות – כולנו יודעים שרגשות לא כדאי לקבור עמוק בתוך הלב. את הרגשות עלינו לבטא ולומר. וזאת כדי לא להשאיר אותם מאוחסנים בלב פנימה. ביטוי התחושות עשוי להיות מורכב וקשה. אך כאשר יש לנו את המילים כתובות לפנינו זה אפשרי ונגיש יותר. קראו את המילים במזמורי תהילים ונסו להרגיש את המילים. תגלו כיצד המילים אומרות ואולי צועקות את מה שאתם מרגישים שם בפנים.
  • לעשות את מה שאתם יכולים – אנשים עשויים להגיע למצבים שונים בהם אין בכוחם לעשות מאומה. זה נכון הן לתחום הכלכלי, הרפואי, האישי וכן הלאה. מצבים קשים אלו מעמידים את האדם בתחושה של חידלון ואי עשייה. אבל תמיד יש ליהודי במה להועיל – לקרוא פרקי תהילים ליום חמישי זה צעד יעיל שמשנה לטובה את כל המהלך.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לכידת הברק הקולינרי: היסודות הבלתי סופרים של הבהרה בצילום אוכל
בעולם הכובש של צילום אוכל, הדגשות הן יותר מסתם נקודות אור בתמונה; הם האלמנטים החזותיים שמביאים את...
קרא עוד »
אוק 29, 2023
אדם טל אחד האנשים שכדאי לכם להכיר בתחום השיווק שותפים
אין ספק כי כל התחום של שיווק שותפים הפך לפופולארי ונפוץ במיוחד בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים שמעו...
קרא עוד »
ספט 25, 2020
איך לזכות בבובה שמשחקים במכונות בובות?
ילדים, כמו גם מבוגרים, אוהבים לשחק במכונת בובות למשיכת צעצועים. כן, הן לא שייכות רק להם הילדים ותוכלו...
קרא עוד »
אוג 31, 2021