כל המידע על טיפול ב-EMDR

טיפול ב-EMDR Eye Movement Desensitization and Reprocessing הוא סוג של פסיכותרפיה המסייעת לאנשים לעבד זיכרונות טראומטיים ולהפחית את התסמינים הקשורים להפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD). EMDR משתמש בגירוי דו-צדדי, כגון תנועות עיניים, כדי לעזור לאנשים לגשת ולעבד מחדש זיכרונות טראומטיים. במהלך טיפול EMDR, המטפל ינחה את המטופל בסדרה של תנועות עיניים תוך התמקדות בזיכרון או רגש מסוים. המטרה היא לעזור למטופל לעבד מחדש את החוויה שלו בצורה בריאה יותר. EMDR הוכח כיעיל בטיפול ב-PTSD, חרדה, דיכאון, פוביות ובעיות נפשיות אחרות. הוא משמש גם כדי לעזור לאנשים להתמודד עם אבל או אובדן. במאמר נדבר על טיפול ב-EMDR.

טיפול ב-EMDR – סוג של פסיכותרפיה

טיפול EMDR הוא סוג של פסיכותרפיה שיכולה לשמש כדי לעזור לאנשים לעבד זיכרונות וחוויות טראומטיות. הוא מבוסס על הרעיון שניתן לאחסן זיכרונות טראומטיים במוח במצב לא מעובד, ולגרום למצוקה ולכאב רגשי. טיפול EMDR משתמש בתנועות עיניים, תנועות גוף או צורות אחרות של גירוי כדי לעזור לאנשים לגשת לזיכרונות המאוחסנים הללו כדי שניתן יהיה לעבד אותם ולפתור אותם. סוג זה של טיפול נמצא יעיל בטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), חרדה, דיכאון, פוביות, אבל ובעיות פסיכולוגיות אחרות.

מה עוד חשוב לדעת על טיפול כזה?

טיפול EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) מסייע לאנשים לעבד ולהחלים מאירועים טראומטיים. הוא משתמש בתנועות עיניים, יחד עם טכניקות אחרות, כדי לעזור לאנשים לעבד זיכרונות ורגשות הקשורים לאירוע הטראומטי. טיפול EMDR נמצא יעיל בטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), חרדה, דיכאון ובעיות נפשיות אחרות. על ידי התמקדות בגורם השורש לטראומה, EMDR יכול לעזור לאנשים לקבל תובנות על החוויות שלהם ולהתחיל להחלים מהן. אין ספק כי זה יועיל לכם מאוד! טיפול ב-EMDR זמין לכל דורש היום!

צרו קשר עם יואב אריה לוי עוד היום >>>

 

כתוב/כתבי תגובה