בר אלכוהול למסיבות – יותר זול לקנות לבד?

בר אלכוהול למסיבות – יותר זול לקנות לבד?

כשאתם חוגגים את מסיבת סיום השנה שלכם או את בר או בת המצווה, או אולי את החתונה שלכם בחיק הטבע, תמיד עולה השאלה; האם בר אלכוהול יהיה זול יותר בקנייה עצמית או אולי הזמנת בר לאירועים, תהיה עדיפה מבחינה זו.. הצטרפו אלינו לבדיקה קצרה של נושא זה.

בר אלכוהול למסיבות – יותר זול לקנות לבד? 

כאחד שעבר כמה שנים כברמן, אני יכול לספר לכם ממקור ראשון שהרמה של האלכוהול הנמצא בבר, הוא משהו שקשה מאוד לארגן כאדם פרטי. 

אם אתם חושבים לקנות באופן עצמאי את האלכוהול לחתונה או לאירוע הנוצץ שלכם, מברוק וסחטין על היוזמה, אך רגע לפני שאתם עושים את זה, אומר לכם שאת מה שתקבלו במסגרת בר אלכוהול למסיבות, לא תקבלו או תמצאו בשום מקום אחר.

מחיר בר אלכוהול למסיבות 

בגלל ריבוי החברות השונות המציעות את שירותם כ"בר אלכוהול לכל אירוע", הדבר יוצר תחרותיות רבה וטובה לענף פורה זה. לכן, אם התלבטתם האם להזמין בר אלכוהול לאירוע שלכם, זו סיבה מספיק טובה כדי להחליט שכן. 

המחירים אינם בשמים וניתן להתאים אותם לכל אירוע. בר אלכוהול למסיבה כנראה יהיה שונה מזה שתזמינו לבר או בת המצווה. נסו את זה לאירוע שלכם.

איך לגרום לאורחים לא לשכוח את המסיבה? 

האורחים שלכם בוודאי חשובים לכם מאוד ואתם לא רוצים לאכזב אותם. זה מאוד ברור, בעיקר בגלל שאתם מזמינים אותם אליכם למסיבה באופן אישי. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד;

בכל מה שקשור לארגון בר האוכל או בר האלכוהול, תנו לאנשים כמו דרים טים שמומחים בתחום לעשות זאת בשבילכם. האורחים שלכם לא ירצו לעזוב את המסיבה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה