קוסם למבוגרים לאירועים פרטיים

קוסם למבוגרים לאירועים פרטיים

עורכים אירוע פרטי בקרוב? מסיבת יום הולדת? מפגש חברים? אם אתם מחפשים את התכנית שתכניס עניין ותוכן לאירוע שלכם – בואו וקראו על רן גפנר קוסם למבוגרים. מדובר על פעילות אטרקטיבית ומעניינת שעשויה לשדרג את האירוע שלכם, ולעזור לכם להשרות את האווירה הנעימה אותה אתם מעוניינים להשיג.

על המופע

כולנו גדלנו על סיפורי קסמים, ובקרנו במופעים מרתקים מסוגים שונים. במהלך כל מופע קסמים ישבנו בין קהל מתעניין וסקרן אשר עקב בעיניים נוצצות אחר הפעולות אותן מבצע הקוסם על הבמה. הקוסם מצויד במגוון אביזרים וכלים מסוגים שונים. הוא מצויד במטפחות, בכובעים וכמובן בשפנים… ובעזרת הציוד שלו הוא מבצע פעולות שונות שבכולן יש מן הקסם. מה שכמובן מעורר השתאות בקרב הצופים, הללו מנסים לעקוב אחר הפעולות שהקוסם מבצע, ולהבין מה בעצם קורה כאן. כמובן שהם לרוב לא מצליחים לקלוט את עקרון הפעולה, וההתרחשויות על הבמה בהחלט מצליחות לעורר הרבה סקרנות והמון התפעלות.

האם זה מתאים למבוגרים?

לא קל להפתיע מבוגרים, קשה לעניין אותם ולהתאים להם פעילות מעניינת שבאמת תעורר בהם עניין והם אכן ייהנו ממנה. ילדים ניתן להפעיל, אפשר להריץ אותם ממקום למקום, להרקיד, להקפיץ וכן הלאה. ומבוגרים? כאן העניין מסובך יותר. ולכן מופעי קסמים למבוגרים של רן גפנר עשוי להיות רעיון מוצלח. שכן מופע כזה מושיב את כולם במקום בנוחות רבה, כאשר הפעילות הינה פסיבית, הם יושבים על מקומם ועוקבים אחר הנעשה על הבמה. הם מתפעלים מהתרחשויות, נהנים מהקסמים ואולי גם נותנים פידבק לקוסם.

אווירה, הנאה, חוויה

אם חשוב לכם להפיק אירוע בו תשרור אווירה נעימה. אם אתם רוצים ליצור אווירה מהנה וחוויה חיובית שתרומם את כל המשתתפים שלכם, ותאגד אותם בתחושה של אחווה וגיבוש – מופע קוסם למבוגרים עשיו להיות רעיון מוצלח. גם מבוגרים נהנים לראות את הפעולות המופלאות של הקוסם, לעקוב אחר הביצוע הבלתי מובן ולשרוק בהתפעלות לנוכח דברים בלתי מובנים בעליל. זה חוויה נעימה ומרעננת שמתאימה לילדים, לבני נוער וגם למבוגרים. לכל קבוצה תותאם ההופעה ההולמת שתעורר בקרב הצופים עניין וסקרנות.

כתוב/כתבי תגובה