טיפול באקנה קשה – האם באמת יש פתרון?

טיפול באקנה קשה – האם באמת יש פתרון?

אחת הבעיות השכיחות ביותר בעור הפנים היא אקנה, בעוד שמדובר בפצעים שמתחילים בדרך כלל בגיל ההתבגרות, והם יכולים להמשיך להופיע (ללא טיפול מתאים) – גם בגילאים מבוגרים יותר, כמו גילאי 30, 40 ואף 50 ! – מה שידוע כ'אקנה מבוגרים'. 

פצעים כאלה נוצרים בשל הורמונים המופרשים אל עור הגוף, אך פעמים רבות הם מתרבים בשל זיהום או חוסר אסתטיקה, בשל היעדר טיפול כמו גם בעת "התעסקות" לא מבוקרת בפצעים ובפגמי העור. 

אז מה עושים?

בראשית יש להבין כי ישנו טיפול באקנה קשה וכי אפשר לקחת את השליטה לידיים באמצעות מומחים בתחום. כיום, אפשר להפטר מאקנה בתוך שבועות ספורים וזאת ללא כאבים וכתמים. בעוד שמומחים בטיפולים קוסמטיים יכולים להציע טיפול באקנה קשה, ללא תופעות לוואי תוך הנחייה נכונה ושמירה על עור חלק לאורך שנים!

אז מהם הטיפולים?

בכול הנוגע לטיפולים השונים, תמצאו כמה כאלה שנחשבים יעילים ביותר, ביניהם: 

אבחון נכון – בתחילה דרוש אבחון של העור, בעוד שאפשר להגיע לאבחון אצל רופא המשפחה. במידה ורופא עור אינו מצליח לסייע – פנו אל קליניקות המתמחות בחידוש ושיקום עור הגוף. 

טיפול באמצעות חומצות ותכשירים מתאימים  – טיפול באמצעות משחות ייעודיות מייבש את הפצעים ועוזר להזין את העור בחומרים אשר מייבשים ומסירים את הבעיה מהשורש. טיפול באקנה קשה נעשה באמצעות רקיחת חומרים מתאימים עם שילוב עזרה של מכשירים מתקדמים יעילים, אשר מנקזים נכון את הפצעים, מייבשים ומרפאים את העור. 

דיקור במחטים – עם כניסתו של עולם הרפואה הסינית לחיי המערב, ניתן להפטר מכתמי עור באמצעות דיקור או טכניקת המחטים. באמצעות טשטוש כללי של כתמים באמצעות מחטים ייעודיות, העור יכול להראות טוב יותר. 

פילינג בינוני – כדי להפטר מאקנה ומפצעים לא נעימים למראה, אפשר לשייף את העור באמצעות קילוף שכבה חיצונית עם פילינג. בכך אפשר להנות מעור חלק ללא כתמים. 

שימור המצב – לאחר ביצוע שיטות שונות לטיפוח העור, רצוי לשמור על המצב הקיים דרך שימוש בחומרים טבעיים שמחדשים את העור. דרך מניעת פצעונים נוספים, ייבוש העור ושמירה על גוף בריא. באמצעות כול אלה – העור שלכם יראה מושלם! 

למידע נוסף בקרו באתר https://helga.co.il

 

כתוב/כתבי תגובה