8 אטרקציות מדליקות לבר / בת מצווה

8 אטרקציות מדליקות לבר / בת מצווה

מתכננים לערוך אירוע בר או בת מצווה בקרוב? זה חשוב מאוד כי מלבד הבחירה של המקום ושל האוכל תדאגו לבחור גם את האטרקציות הכי עדכניות עבור קהל שמורכב ברובו מבני נוער, קראו עוד על בום אטרקציות לאירועים.

שולחן של מתוקים

אין בני נוער שלא אוהבים מתוקים. בזמן שבו יש מבוגרים שמחפשים את שולחן הלחם והסלטים, אצל הצעירים הדבר הכי מושך הוא שולחן שבו יש הרבה מאוד סוגים של מתוקים, החל מסוכריות גומי, מפל שוקולד נוזלי וטעים ועוד שלל שלם של דברי מתיקה בדיוק כמו שבני הנוער של היום הכי אוהבים.

משחקים בגיטר הירו

מי לא מכיר את גיטר הירו? זהו משחק אגדי שמאפשר לכל המעוניין בכך להיות נגן גיטרה מוכשר שמצליח לנגן את כל הלהיטים הכי גדולים. זה כיף אמיתי שמתאים לכל הגילאים.

משחקי אקסטרים

משחק של אקסטרים מבלי להסתכן באמת הוא דבר שחובבי אדרנלין יותר זהירים יאהבו לעשות.

שולחן הוקי אוויר

שולחן שבו יכולים לשחק בצמד, והניסיון להבקיע על גבי משטח שבו הכדור מרחף הוא דבר משעשע נורא.

שולחן כדורגל

יש לא מעט אנשים שמאוד אוהבים לשחק כדורגל, והמיומנות של משחק כדורגל על גבי שולחן משחק היא כזו שמאתגרת גם את השחקן הכי טוב על הדשא…

סימולטור מכונית מירוץ

דמיינו לעצמכם כי אתם ישובים על גבי כסא אל מול מסך ומחזיקים בהגה שמוציא אתכם אל נסיעה שמרגישה הכי ריאלית ביחס למקום שבו אתם נמצאים. סימולטור איכותי יעשה שמח ויזרים את האדרנלין.

שולחן טניס

מאז שהשולחן הזה הומצא ועד היום הוא משחק שמסייע להעביר בצורה נעימה את הזמן, עם תחרויות מסביב לכל העולם.

עוברים אל מציאות מדומה

משקפי מציאות מדומה כבר קיימים בהרבה מאוד דגמים, וכעת הם כאלה שאותם ניתן לחבר אל אורחים באירוע על מנת שיוכלו לשחק במשחק במציאות וירטואלית שתרתק את כולם.

באתר זה תוכלו לקרוא על מבחר אטרקציות לבר המצווה של ילדכם!

כתוב/כתבי תגובה