5 דרכים להנציח את הנפטר

5 דרכים להנציח את הנפטר

המאמר באדיבות חבד שופ

אין ספק כי כאשר אדם קרוב אלינו נפטר אנו רוצים למצוא דרך להנציח את זכרו ולציין את פועלו בעולם. זה נכון כאשר אנו מדברים על מנהיג של מדינה וזה נכון גם כאשר אנו מדברים על משפחה רגילה אשר רוצה להנציח את הנפטר שלה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש הרבה מאוד אפשרויות להנציח את הנפטר ואנו צריכים למצוא את הדרך שהכי מתאימה לנו ושהכי טובה לנו ועל כן הבאנו בפניכם ספרי קודש וכמובן שיש עוד הרבה אחרים.

  • ספרי קודש

אחת הדרכים המעניינות ביותר להנציח נפטר היא להוציא על שמו ספרי קודש. אם הנפטר היה איש מאמין ואם אתם אנשים מאמינים אזי אין ספק כי זו אופציה מעניינת שכדאי לשקול אותה ולקחת אותה בחשבון אם אנו רוצים לפעול בחכמה.

  • מצבה מכובדת

אין ספק כי המצבה היא גם דבר חשוב שאנו צריכים לתת עליו את הדעת אם אנו רוצים להנציח את הנפטר כמו שצריך. מצבה כזאת היא דבר עוצמתי וכדאי לנו לשקול זאת אם אנו רוצים לציין את הנפטר בדרך מיוחדת.

  • הנצחת השם במקום מיוחד

לא תמיד אנו צריכים להנציח את הנפטר במצבה ופעמים רבות אנו יכולים לעשות זאת בציון מקום אחר על שמו של הנפטר כמו למשל פינת טבע שבה נשים ספסל עם השם של הנפטר או מסלול טיול אשר נקרא על שמו של הנפטר וזה לא פחות מיוחד מאשר מצבה.

  • קריאת ילד על שם הנפטר

פעמים רבות אם אתם מרגישים מאוד קרובים אל הנפטר אתם יכולים לקרוא על שם ילד שזה עתה נולד על שם הנפטר. אתם לא חייבים לקרוא בדיוק באותו שם העיקר שאתם זוכרים כי למה קראתם לילד כך והעיקר שהסביבה מודעת לשאלה למה אתם קראתם לילד כך.

  • כתיבת שיר על הנפטר

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שאתם יכולים לכתוב שיר על הנפטר. זה כמובן מצריך כישרון ולא כל אחד יכול לעשות זאת אך מי שיכול לעשות זאת אין ספק כי זו דרך נהדרת לציין את הנפטר.

כתוב/כתבי תגובה