5 טיפים לבחירת מזרן לילדים

5 טיפים לבחירת מזרן לילדים

מתעניינים לגבי קניית מזרן לילדים? לפניכם חמישה טיפים יעילים כיצד לבחור במזרון המושלם.

  1. קודם כל – איכות

לפני שנתחיל לדבר על סוגי מזרונים ודגשים שצריך לזכור בעת בחירת מזרונים לילדים, חשוב קודם כל לשים לב לבחור רק במזרונים איכותיים שאותם ניתן למצוא רק בחנויות מתמחות ומוכרות.

  1. מזרון תואם גיל

קיימים מזרונים במידות שונות ובגדלים רבים. כל מזרון מתאים לגודל אחר של מיטה ועל כן חשוב להתאים את המזרון לגודל המיטה. גודל המיטה, נקבע כמובן על פי הגיל של הילד ומותאם לצרכי השינה שלו. על כן, אפשר לומר כי מזרון לילדים צריך להיות תואם גיל.

  1. עובי בינוני מעולה לילדים

מזרון לילדים לא צריך להיות עבה מידי מכיוון שמשקל הגוף שלהם אינו גדול כל כך, אך מנגד, לא כדאי לרכוש עבורם מזרון דקיק מידי, כי עדיין מדובר בבני אדם שצריך להיות להם נוח בזמן השינה. אם כך, הבחירה צריכה להיות במזרון בעובי בינוני, והיא תהיה הטובה ביותר.

  1. מזרון עם כיסוי דוחה רטיבות

מזרון לילדים חייב להיות מוגן היטב מפני לחות ורטיבות בשל העובדה כי בשלבי הגמילה מחיתולים הם עדיין עלולים לפספס בזמן שינה. אפשר ליצור את הגנה הזו על ידי שימוש במגן מזרון, אך ניתן גם למצוא מזרונים שהריפוד הבסיסי שלהם עשוי מחומר דוחה רטיבות כמו ניילון, וכך להבטיח הגנה על המזרון.

  1. רכישת מוצר מיצרן מוכר

טיפ אחרון אך חשוב מאוד והוא להקפיד על רכישת מזרון מיצרן מוכר. ישנם הרבה יצרנים שמתיימרים לייצר מזרונים לילדים, אך בהיעדר הכלים המתאימים והידע המקצועי הם לא יוכלו להפיק תוצרת איכותית. ולכן, שווה לפעמים לשלם קצת יותר, אך לקבל מוצר איכותי ועמיד. מידע נוסף באתר https://tonight-sleep.com/

כתוב/כתבי תגובה