10 טיפים שיעזרו לך לשפר את חיי המין שלכם

10 טיפים שיעזרו לך לשפר את חיי המין שלכם

  1. הביני את המשמעות העמוקה של יחסי המין שלך ושל בעלך. מתוך הבנה עמוקה יהיה לך קל יותר לטפח אותם. טפחי את יחסי האישות שלך עם בעלך במטרה לקדם את הזוגיות, השמחה ושלום הבית. היי שלמה עם מקומך כאישה בזוגיות שלך. זכי שמעבר ליחסים כבסיס לגידול וקיום העולם, הם קשר בין אישי אמיתי וטהור, מתוך מקום של אמת ואהבה.
  2. שלבי והשתמשי באביזרים לעינוג זוגי על פי ההלכה ורוח היהדות. בספר "לדעת לאהוב" של הרב אברהם שמואל ישנה התייחסות לקידום השמחה באמצעות שילוב אביזרים. בתנאי שלא יגרום הוצאת זרע לבטלה לגבר וכמובן בלי תמונות לא צנועות, אלא אביזרים מסויימים אשר אושרו בשיטות טיפול ייחודיות בעבור בני זוג נשואים. מוצרי אהבה שונים מקדמים ומפתחים את חיי האישות שלכם.
  3. תנו לאהבה שלכם להרקיע למחוזות חדשים. אל תפחדו ללכת יחדיו אל מקומות חדשים, אל איזורים שלא היכרתם יד ביד אל עבר שיפור חיי המין החשובים כל כך בחיי זוגיות ובחיי זוגות נשואים. למשל, רכשו תחתונים לכלות שיכולים לספק הרפתקאות מיוחדיות.
  4. למדי את גופך. למדי להכיר אותו, היי ערה לשינויים שאת עוברת עם השנים ועם הלידות. היי שלמה עם עצמך קבלי את השינויים שגופך עובר עם השנים.
  5. התלבשי באופן נשי ומושך בעבור בעלך באמצעות הלבשה אינטימית SheNashi, התכונני לביצוע האקט המיני באמצעות לבוש ייחודי, התבשמות, התחדשות והתרגשות. אל תקחי זאת כמובן מאליו. נסי לקדם את ההתרגשות של שני הצדדים מן האקט.
  6. זכרי שביטול מצות פרו ורבו היא עילה מרכזית לגירושין. שימי זאת לפניך תמיד.
  7. הביני וקבלי את העובדה שבתחום זה תמיד יש מקום ללמידה נוספת.
  8. הביני את השגרה המתישה ומצאי זמנים ועיתים לששון. אל תוותרי על כך.
  9. אל תיכנעי לחיי מין לא מספקים עם בן הזוג שלך כשאפשר לשפר אותם פלאים, התעמלות טובה לגוף ולנפש, הישארו בכושר גופני טוב עח מנת להשאיר את חיי הזוגיות במיטה מעניינים.
  10. לשפר את הטכניקה זו לא מילה גסה, למדו ביחד על טכניקות שונות ותנוחות מגוונות ופתחו יחדיו מיומנות משותפת.

כתוב/כתבי תגובה