חתונה גאה

חתונה גאה

כאשר אתם עומדים להינשא לבחירי לבכם, אין הרגשה טובה מזו ועמה מגיע הפרפקציוניזם שבבחירת החליפות. כיצד זה מומלץ ליישום? מה הכי כדאי לעשות בשביל להבטיח שלמות? כל מה שרציתם לדעת על ארגון תלבושות עבור חתונה גאה לצמד החתנים, במאמר מידע אחד מקיף שיסקור את הנושא כולו ויציע פתרונות בוטיק להלבשה מתקדמת במיוחד.

סוגים שונים של חליפות חתן שניתן להתאים

הפתרון הפשוט באמת להתאמת חליפות חתן הוא לגשת לחנות שידועה כחגיגית ושייכת לרשתות השיווק, ברם ידוע כי מדובר בפתרון פשוט מידי לאירוע של פעם בחיים. עם ירידת מחירי הטקסטיל והביגוד בישראל כמעט בכל משפחה יש גבר שלבוש במיטב המותגים ואתם לא עוד גברים אלא זוג חתנים. אתם צריכים להפתיע את הקהל שלכם ולכן אופציית הבחירה ברשת שיווק אינה על הפרק, ללא קשר לרמת הביגוד שלה. את המענה עבור בגדי חתונה גאה איכותיים ניתן לקבל אך ורק בסלון חתנים מקצועי.

חתונה גאה בשחור לבן

אפשרות אחת היא לרכוש חליפות חתן שחור לבן. אנו בטוחים כי בחתונות של סטרייטים רבים ראיתם בוודאי חתנים מן הסוג הזה. בתוך אותן חליפות, יש 2 סוגים שכדאי להכיר: מבוססי עניבה ומבוססי פפיון. חליפות עם עניבה בדרך כלל הולכות עם ז'קטים של חורף, שרוולים ארוכים דו כנפיים, וחליפות פפיון בדרך כלל הולכות עם וסט שחור מעל חולצה לבנה או בהירה בצבע אחר. אם אתם חשים שהשמרנות העיצובית היא חלק מהאופי שלכם, בחרו בדגם עניבה. אם אתם חשים שלהיראות מגניבים ברחבת הריקודים זה מה שחשוב, לכו על דגם פפיון.

חתונה גאה קיצית

חתונה גאה קיצית תיראה שונה לחלוטין מחתונה בשחור ובלבן. הביגוד הקיצי ייראה שונה ויבוסס על צבעים כמו חום, אדום וצהוב. הבגדים הם בגדי קיץ חגיגיים הכוללים חולצות דקות ונושמות, מכנסיים תואמים ו- וסט קיצי, לרוב בצבע חום אך ניתן לבחור אותו גם בגוון כמו בז', קרם או שמנת (לבן כהה יחסית). חתונה זו מיועדת עבור מי שמעוניין להציג חליפות חתן בגני אירועים פתוחים, בדגש על מקומות אקזוטיים כמו חופי ים ויערות המוקדשים כשטחים פרטיים לאירועים.

הלבשת החברים והאורחים

גם האורחים הקרובים אליכם ביותר שלא לומר החברים שילוו אתכם צריכים להיות ניחנים בלבוש שיתאים לעיצוב האירוע. לכן, מאד חשוב שהם ייגשו יחד עמכם לסלון חתנים ויעצבו עבור עצמם חליפת בוטיק שתתלווה לזו שלכם. בדרך זו אתם מבטיחים כי אזור החופה והליווי ייראה מעוצב ויהיה ניחן באנשים שיהיו לבושים באופן מתואם אליכם. בכך, אתם יכולים להבטיח את כל מה שאתם צריכים על מנת שהאירוע שלכם ייראה במיטבו, כשלבוש כמו חליפות חתן מעטר לא מעטים ממוזמניו. בואו לעצב לעצמכם אירוע חד פעמי שלא תשכחו באמצעות חליפות מן המעלה הראשונה!

כתוב/כתבי תגובה