איך פורצים תיבת דואר? ומי יכול לעשות את זה בבאר שבע?

תיבת הדואר שלך נטרקה ואין לך דרך לגשת אליה? יש דרכים לפרוץ את התיבה ולחלץ את כל מה שיש לכם שם. בעזרת המנעולן המקצוען זה יצליח! זו שאלה שאנשים רבים שאלו את עצמם. מה אם לאדם שיש לו את מפתח תיבת הדואר שלך אין חילוף? עכשיו, אולי אתה חושב, "אני יכול פשוט להתקשר למנעולן שלי והם יפתחו לי את זה." עם זאת, ישנם מצבים מסוימים שבהם זה לא אפשרי.

איך פותחים את תיבת הדואר?

מנעולן יכול לפתוח את תיבת הדואר שלך ללא מפתחות אך הוא יגבה ממך תשלום נוסף עבור השירות. עם זאת, הם יכולים לעזור לך גם על ידי פתיחת המנעול והחלפת המנעול בחדש. ישנן מספר דרכים לפתוח תיבת דואר נעולה ללא מפתחות כגון שימוש במתלה או שימוש בכלי מאולתר כגון חוט או מברג כדי לפתוח את הדלת.

הזמינו פורץ מנעולים באתר לפריצת מנעול

המנעול תמיד בצד שמאל של הדלת

 

זה מה שאמא שלי אמרה לי כשהייתי ילד. אני יודע שזה נשמע כמו אמירה ברורה, אבל העובדה שהיא אמרה את זה גרמה לי לחשוב. למה היא אמרה את זה? מה זה אומר? ולמה המשפט הזה גורם לי להרגיש כל כך לא בנוח?

התחלתי לחשוב על כל השאלות האלה ועוד כשהתחלתי לחקור איך מנעולים עובדים. כתוצאה מכך, למדתי משהו חדש על עצמי ועל ההיסטוריה המשפחתית שלי.

אני לא בטוח מה אמא שלי הייתה אומרת אם היא הייתה יודעת שהעצה שלה הובילה אותי לקריירה במנעולנות. אבל בינתיים, אני פשוט אמשיך לעשות את מה שאני אוהב: לפתוח תיבות דואר!

המקצוען שפורץ לכם מנעולים!

מנעולן הוא אדם שיכול לפתוח דלתות נעולות וכספות. הם גם מייצרים מפתחות למטרות כאלה. מנעולנים מועסקים בדרך כלל בחנויות, בנקים ומפעלים אחרים הדורשים אבטחה. מנעולנים מועסקים גם על ידי אנשים פרטיים כדי לאבטח את בתיהם או עסקיהם.  מידע נוסף באתר https://www.avishay-m.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד לאירועים – לרכוש או להשכיר?
אנשים רבים מפיקים אירועים מכל מיני סוגים וזקוקים למגוון ציוד לאירועים דוגמת כלים, כסאות, שולחנות,...
קרא עוד »
ינו 22, 2020
חנות צמחים
בקרוב מגיעים החגים ואם אנחנו לא נוסעים לחופשה בתקופת החגים, אז כנראה אנחנו אורחים או מתארחים בארוחת...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
לימודי שחייה בירושלים – ללמוד לשחות תוך זמן קצר
חברות שונות בישראל השיקו יוזמה חדשה ללמד ילדים לשחות. התכנית נקראת "שחייה בזמן קצר" והיא מלמדת שיעורי...
קרא עוד »
ספט 04, 2022